Artist of the Week – Joe Fenton Ručne kreslené štýly

Aug 17, 2022 Clothing Accessories

Joe Fenton je neuveriteľný ilustrátor, ktorý vzdoruje ľudským legislatívam trpezlivosti. Je Britom, ale žije však v New Yorku. Produkuje niekoľko najnáročnejších a najvýznamnejších kresieb, aké kedy predpokladali, ako aj s prírodnou zručnosťou a odhodlaním. Mnoho z jeho diel je ručne ťahaných v grafite a zabezpečuje posledné dotyky v atramente aj akrylových látkach.
Príbehy, ktoré rozpráva vo svojich mimoriadne zložitých štýloch, sú veľmi hĺbkové a tendencie k dokonalosti. Len málo umelcov má schopnosť pracovať na štýle 10 mesiacov, 10 hodín denne, aby to dosiahlo. Ukáže sa jeho záväzok pre umenie, ako aj pre presne to, ako sa ponorí do procesu stvorenia. Predstavuje kus štýlu podľa kusu do malej mierky a potom podrobnosti spojí, aby napísal tieto neuveriteľné umelecké diela. Pripúšťa, že jeho kúsky vykazujú neustále znepokojenie zo smrti, ako aj z čohokoľvek neznámeho ako v „samote“, s množstvom narážok na náboženskú symboliku, aj keď nie je absolútne náboženský človek. Pretože čokoľvek je také hĺbkové aj zložité, jeho diela vás pozývajú, aby ste sa pozerali na neprekonateľný svet tajomstva.
Genesis 2010 Marauders Banquet 2010genesis 2010 Lullaby – 2011Pride – 2010 Joyriders – 2011Solitude – Detailsitude – Detailsolitudesolitude

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *