Archive: September 26, 2022

Fury of Tees: Teefury

Fury of Tees: Teefury
Teraz, tí z vás, ktorí mi trochu rozumejú, že nie som typ Whoringu, pretože sa nehanebne neprejaví (najmä na tomto blogu), pokiaľ to nie je niečo veľké.
A pre mňa je to obrovská správa. Bol som kurátorom Jimmyho Benedicta „Jimiyo“ za funkciu na Teefury.com.

Tu som iba s jedným z mojich návrhov za 9 dolárov/tričko. Je to lacná tlačiareň, gradientné farby, dve farebné schémy, jedna pre chlapíkov, ako aj pre dámy.
Chcel by som využiť túto šancu poďakovať ľuďom Teefury, ako aj Adrianovi Barkone z továrne na tričká. Bez vás by sa to nestalo!

0/5 (0 recenzií)

Odevy Kapo Garments Tribute Line

Kapo Garments Udržujú dobroty prichádzajúce s novou tričkami 2013 Tete Line „Tribute“, spolu s vynikajúcou výhľadom. Štýly sú pocty rôznym filmom alebo kultúrnym odkazom. Páči sa mi farby prázdnych tričiek tričiek-osviežujúce vidieť pastely medzi toľkými šedými a čiernymi tričkami, ktoré väčšina riadkov uprednostňuje.
Ak chcete získať ďalšie fotografie, ako aj informácie o nákladoch, stlačte tlačidlo Like na svojej stránke Facebook a uchopte tričko z webu.
Creme de la Cremethe ženský ekvivalent slova „kapo“. A

Pocta všetkým superlatívnym postaveným ženám sveta
Zdravím Salutationsa Pocta Twisted 80 ″ S Dark Comedy „Heather“ S “. Skull Slater sa objaví v prednej časti tričku. Čistenie trupu je v poriadku.
Vyhrajte v Enda Tribute komédii 80 ″ „Teen Wolf“ … pretože na konci záleží na konci. Mad ♥ Michaelovi J. Foxovi pre jeden ďalší klasický.
Na konci vyhrajte dohodu s Machu Picchugodom v detailoch. Pocta jednému z najväčších úspechov Inkovej ríše z perspektívy *Kapo.
Výkrik akcií Polar Bearour má následky! 5 ľadových medveďov sa utáča denne od našej uhlíkovej stopy. Budeme niekedy počuť výkrik ľadových medveďov?
Šťastie Audrey Hepburntribute pre ikonu módy/klasická filmová herečka Audrey Hepburn, ako aj jej slávny citát o šťastí.

0/5 (0 recenzií)

Predaj výroby tričiek – 50% zľava celý víkend!

Predaj továrne na tričko
Trhirt Factory Sale vás dostane do lásky s prekvapením Valentines Day Sale – 50% zľava na všetky výrobky! Zadajte Valentínsky kód pri pokladni a môžete ísť!
Šablóny tričiek vám ušetrí čas a peniaze, takže tento predaj je najlepší pre vás všetkých, ktorí sa snažia získať tričko zo zeme.
Predaj sa začína teraz a končí v nedeľu večer o polnoci (GMT+2).
Výnimka sa vzťahuje na balíčky Bundle Edition.
Majte úžasný a milujúci víkend všetkých!
50% zľava na všetky výrobky z výroby tričiek – používajte kód Valentine
0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Výročie Giveaway od CX.City Garments

CX.City Garments oslavuje štvorročné výročie tým, že poskytuje produkty v hodnote 200 dolárov jednému šťastnému víťazovi. Aby ste mohli vyhrať, všetko, čo musíte urobiť, je ako ich stránka na Facebooku a páči sa a zdieľať tento príspevok.
V piatok 8/23 si vyberú šampióna náhodne. Veľa šťastia!
A nepamätáte si, že do konca mesiaca môžete získať 50% zľavu na čokoľvek s kódom Fourryears, až do konca mesiaca.
Rozdanie tričiek:
CX.City Clothing
0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Spoločnosť Wandering Line Apparel Company

Dnes vám predstavím veľmi talentovanú osobu, ktorá inšpiruje vašu kreativitu a odhodlanie, ak uvažujete o prejdení do nezávislého odevného podnikania. Oblečenie, ktoré vás povzbudzujem, aby ste sa pozreli, je Wandering Line, odevná spoločnosť venovaná fanúšikom dizajnu postavy.
Zakladateľ Emory Cullen absolvoval v roku 2006 na Savannah College of Art Design a praktizoval ako umelec a dizajnér. V súčasnosti žije v Atlante v Gruzínsku, kde slobodne vyjadruje svoju príbuznosť k podivným postavám a animovaným postavám vo forme tejto odevnej línie. Od hybridu Ghost Ghost po ilustrovaného chlapa s vintage fúzy riadidiel – sú to všetky jeho výtvory. Emory používa symetrické tvary a čiary na vytvorenie ikon založených na ilúzii.
Krvné dojčenie Wavesverything prechádza procesom skicovania, ktorý sa ukáže, že nie je len normálnym štádiom navrhovania, ale aj tým najviac upokojujúcou vecou pre Emory. Putovanie a tok myšlienok jednotlivca sú vlastne založené na tejto línii. Je celkom zrejmé, koľko zábavy má a aký je originálny so svojimi výtvormi, pretože sú veľmi originálne, s konzistentným štýlom.
Jeho vlastnými slovami:
„Za normálnych okolností nezačínam náčrt, keď viem, že je to výsledok. Moje ciele pri skicovaní sú vytvorenie jednoducho neskutočných ikonických návrhov.
Napájanie mojich návrhov trvá večne, ale milujem to! To ma núti spomaliť a sústrediť sa na moju starostlivú prácu v línii … meditácia druhov. “
Cieľom putovanej línie Logodeep Glowenlightenmentwandering Line je urobiť z oblečenia zábavu a jedinečný využitím jednoducho neskutočných kultových návrhov. Zámerom nie je len predávať kvalitné výrobky, ale čo je dôležitejšie, neustále vyrábať nové vzory v štýle, ktorý iba putujúci línia vie, ako vytvárať. A práve som miloval posledný riadok:
“Nesracujeme sa predávať všetkým, ale namiesto toho tým, ktorí sa s nami putujú so záujmom.”
Nehľadajte svoju verejnú zúfalo, v túžbe predať viac, ale namiesto toho – nech sa k vám prichádzajú a stotožňujú sa s vaším štýlom.
Vintage rukoväť Barsvintage rukoväť Barssteel Wingsretro Illusionspretty Birdspeaking of Suning, tu je niekoľko detailov produktu, ktoré by ste mali zvážiť: línia používa odevy na vyššej úrovni – prémiové košele posádky CVC (60% bavlna 40% polyester). Všetky košele sú 23,00 dolárov, s výnimkou košeľa s logom, čo je 18,00 dolárov, a pravidelne ponúkajú 15-20% zľavy, takže zostaňte v kontakte na Facebooku a na Twitteri pre exkluzívne! Fanúšikovia Pinterest to tu môžu nájsť tu a behanciskí štamgasti ich môžu sledovať tu. Palec pre veľmi profesionálny projekt s vysoko kvalitnými návrhmi, za cenu priaznivú pre rozpočet!
Ručne šitá značka

0/5 (0 recenzií)

Štýly postavy Rubensa Scarelli

chápané ako Rusc, Rubens Scarelli je ilustrátorom a grafickým dizajnérom žijúcim v Sao Paule v Brazílii. Má 44 rokov a má zázemie v reklame. Štýly pre tričká, časopisy, balenie, ako aj mnoho ďalších produktov. Jeho zameranie je zamerané na formovanie dizajnov postáv, komiksu, ako aj módneho štýlu, ako aj on, ako má tiež značku – oblečenie Westwood. Je uvedený v Behance (medzi mnohými ďalšími) a má niekoľko úžasných účtov Deviantart a Flickr s jeho portfóliom.
Všetci sme vyrobení z Populivox Populias Starsvox Populivox, pokiaľ ide o tvar, priťahuje farby a jemnú prácu, úplne vhodnú pre tričká, zatiaľ čo materiál zvládne, aby poskytoval narodenie zábavných, výrazných a pútavých postáv.
Rocks Starslets Rockthe Pravda, že začal komiksom, je dôkazom toho, čo ho najviac vedie. To ho skutočne formovalo na skutočného dizajnéra a externalizuje vo vnútri humorózneho človeka. Jeho radou, ako aj prichádzajúcimi ilustrátormi, je rozhliadnuť sa a objavovať motiváciu vo všetkých vašich strašidlách. Nikdy nechápeš, kedy, rovnako ako presne to, ako ťa to môže zasiahnuť.
L’Enfant Herribleel Gran Magoearth Atacksvulcanickscourse z Warewolfconstruction a zlá povesť

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Správa Frugal Friday’s Workwear Report: Blužná blúzka s tlačidlami

Naše denné správy o pracovných odevoch naznačujú jeden odev vhodný na pracovnú silu v rôznych cenách.
Ak ste sa nedávno nepozerali na továreň banánovej republiky, chýba vám. Tvrdil by som, že celá značka banánovej republiky v posledných sezónach skutočne zintenzívnila svoju hru, ale ak sa snažíte vykonať akékoľvek aktualizácie šatníka, BR Factory je spôsob, ako ísť. Táto hodvábna blúzka na gombíky je jednou z mojich osobných obľúbených, ale tiež majú veľa nádherných blejzrov, šiat a nohavíc.
Ceny sú úžasné a rozsah veľkosti (0-20 v pravidelných, vysokých a drobných) je široký. Po dvoch a pol rokoch značiek, ktoré sa mi snažia predať atleisure, ma teší, že som si všimol, že nejaký štýlový obchodný príležitostný compantback!
Vrchol je 39 dolárov v továrni Banana Republic a je dodávaný vo veľkostiach XXS-XXL.
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Pracovné odevy Poznámka pre 8.25.22…
Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Neiman Marcus – Predaj je v predaji, až 75% zľava!
Net-A-Porter-7 000+ nových riadkov pridaných až 80% zľava!
Nordstrom – 7 000 nových trhlín pre ženy
Lo & Sons – až 50% zľava!
Mercer – predaj skladu: až 60% zľava
Loft: Letné povolenie: až 70% zľava pravidelných cien
J.Crew-75 dolárov Denim a viac štýlov vwew
J.Crew Factory-40-60 dolárov z všetkého; 10 dolárov z celého 50 dolárov, ktoré utratíte

Ďalší predaj poznámky:
Buffy-Úspory v back-to-školách: až 15% zľava posteľná bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu z položiek poslednej šance
Omladenie – Predaj obývacej izby: až 30% zľava (čitatelia milujú svoje osvetlenie)

Toto miesto nie je nikde v galérii Paula Loya

Som trochu neskoro, pretože výstava sa už odohrala 14., ale stále stojí za to za pár okamihov vášho dňa skontrolovať naše umelci zapojení do projektu.
Toto miesto nie je nikde, predstavovali diela umelcov Corey Smith, Gordon Holden a Schoph, spája troch umelcov, ktorí berú vážny (alebo nie tak vážny) pohľad na spoločnosť, ktorá nás obklopuje. V „selfie“ určenom svete títo umelci vytvárajú diela, ktoré sú provokatívne a zvyčajne satirické alebo sarkastické poznámky o popkultúre a masách. Existuje syntéza hravej zvedavosti a kritiky súčasnej kultúry, ktorá vyzýva diváka k vnútornému aj vonkajšiemu rozlišovaniu a reflexii. Každý umelec pracuje so zmiešanými médiami a skladá obrázky a materiály do premyslenej perspektívy.
Corey Smith je multimediálny vizuálny umelec, ktorý v súčasnosti býva medzi Los Angeles, Lake Tahoe a Portland, alebo. Svoju prácu v galériách vystavuje už viac ako desať rokov. Smith bol uvedený v nespočetných tlačových časopisoch a online zdrojoch.
Gordon Holden sa narodil v roku 1985 v predmestí Spojených štátov amerických. Po ukončení štúdia na University of Vermont, ktorý nikdy neštudoval výtvarné umenie, čoskoro zistil, že jediný spôsob, ako žiť vo svete, ktorý sa usiluje o dokonalosť, je urobiť pravý opak. Svoje výtvory popisuje ako zbierku vecí, ktoré majú radi a veci, ktoré sa majú páčiť.
Schoph, pôvodne z Yorkshire na severe Anglicka, v súčasnosti žije v taške vo svojom štúdiu, cestuje a ukazuje svoje umenie v úspešných skupinových a spolupracujúcich predstaveniach z Veľkej Británie v celej Európe a USA.
Umelecké dielo Gordon Holden uvedené na tomto mieste je nikde výstavné diela Holden Artwork uvedené na tomto mieste nie je nikde výstava

0/5 (0 recenzií)

Grafika hudobnej tričky

Som si istý, že existuje veľa z vás, ktorí vo vašom živote považujú hudbu za dôležitú vec. Pre mňa je to ako čistenie zubov. Nemyslíme si na to príliš veľa, ale je súčasťou nášho každodenného života. Až donedávna som si neuvedomil, že sa veľmi spolieham na hudbu ako svoje hlavné pohodlie a som si istý, že ste veľa z vás, ktorí sa cítia rovnako. V poslednej dobe môžete všade vidieť partnerstvá akéhokoľvek možného druhu. Spájať hudbu, video, módu, značky, technológie, dizajn … všetko sa to deje. Móda a hudba zjavne patria do postele a vždy mali koketný vzťah. Trendy v móde už dlho ovplyvňovali hudobníci a naopak. Silným trendom vyvinutým v poslednej dobe je uvedenie hudobných návrhov na tričká. Preskúmal som to pre vás, milovníkov hudby a módy, ktorí sa chcú vyjadriť. Tu máte zoznam niektorých skvelých dizajnov hudobných tričiek, ktoré dúfam, že uspokojí váš vkus. uži si to!
Grafika hudby!
Tričko pre milovníkov hudby
Tričko pre milenku hudby pre milenku hudby pre milenky hudby Loversskreed
Tričko pre milenku hudby pre milenku hudby pre milenec hudby
Tričko pre milenku hudby pre milovníkov hudby pre milovníkov hudby
Toto ďalej
Tričko pre milenku hudby pre milovníkov hudby.
Tričko pre milenci hudby
Tričko pre milenci hudby
Tričko pre milenku hudby pre milenky hudby LoversStorenvy

0/5 (0 recenzií)

Tvarovanie oblakov Martin Feijoó

Stvorenie mrakov Job Martin Feijoó
Čau ľudia! Chápem, že sme uprostred zimy, a je trochu ťažké mať na pamäti letné dni alebo aspoň dni, ktoré sme každý deň videli slnko. Čo mi najviac chýba na slnečných dňoch, sú vtipné biele oblaky. Verím, že všetci nakreslili aspoň, keď v hlave tvar oblaku.
V skutočnosti existuje niekto, kto to skutočne robí každý deň. Volá sa Martín Feijoó, argentínsky ilustrátor. Martin sa zaoberal veľkým množstvom obrovských mien, ako sú Vodafone, Adidas, BMW, MC Donalds, Absolut, PlayStation, Jumbo, Infobae, ako aj rodokmeň.
Úloha formovania oblakov prišla po vtipnom príbehu, ktorý Martin v detstve počul. Bolo mu povedané, že tvary mrakov boli produkované profesionálnymi klaunmi Balloon Twister, ktorí sú online na oblohe, aby sa zabezpečilo, že dokážu udržať zábavné deti. Na jednom zo svojich výletov do Mexika Martin zastrelil rôzne oblaky a potom ich začal kresliť. Rovnako ako tak oživili vtipné biele oblaky.
Jeho celú prácu je tu viditeľná.

0/5 (0 recenzií)