Archive: October 31, 2022

Tričká Science T! ! !

O tričkách Science T, čo môžeme povedať, je to, že tento koncept sa najskôr týkal našej mysle, keď sme videli, ako Google prispôsobujú jeho predný obrázok s niektorými obrázkami vedeckých gadgetov. Verili sme, že je mimoriadne úžasné a inšpirujúce, a potom nás zasiahol koncept: A čo vedecké tričká? Áno, áno, tieto druhy zábavy, rovnako ako aj odvážne dizajny tričiek. Buďme úprimní, nie každý pozná Mendeleev Periodic Table alebo Einsteinov relativitu. Preto je využitie takýchto tričiek oveľa viac ako príťažlivé. A čo geometria alebo geológia? A čo matematika? Ak nosíte také tričko, môžete prejsť ako Know-It-All Frajer, s takým dizajnom. Takže to zasiahneme! Science Tee tričká! ! !
Science Tee tričká! ! !
Tričká Designst Shirts Designst Shirts Designst Shirts Designst Shirts Designst Shirts Designst Shirts Designst Shirts Designs

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Správa Frugal Friday’s Workwear Report: Rufle Gutbing-Front Top

Naše denné správy o pracovných odevoch naznačujú jednu časť pracovného oblečenia v rôznych cenách.
V týchto dňoch je starostlivosť o seba samostatným výletom, aby ste sa zamerali na pomaly prechádzku uličkami a zároveň usrkávať ľadový čaj Starbucks. (Pro Tip: To sa najlepšie vykonáva po 20:00 alebo pred 9:00, ale slúchadlá a podcast môžu urobiť tento znesiteľný v ktorejkoľvek hodine!)
Môj miestny cieľ mal ukážku tejto internej značky, Knox Rose, a hoci sa na naše účely trochu neformálne skresľuje, veľmi sa mi páčilo veľa kusov. Táto blúzka by bola krásna na príležitostný piatok, buď zastrčený do sukne alebo s párom členkových nohavíc. V oveľa príležitostnejšom prostredí by to vyzeralo skvele s tmavými džínsami a bielym sakom.
Horná časť je 28 dolárov a dodáva sa vo veľkostiach XS – XXL a 1X–3X. Prichádza tiež v ďalších troch vzoroch.
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Pracovné odevy Poznámka pre 8.25.22…
Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Neiman Marcus – Predaj je v predaji, až 75% zľava!
Net-A-Porter-7 000+ nových riadkov pridaných až 80% zľava!
Nordstrom – 7 000 nových trhlín pre ženy
Lo & Sons – až 50% zľava!
Mercer – predaj skladovacích zariadení: až 60% zľava
Loft: Letné povolenie: až 70% zľava pravidelných cien
J.Crew-75 dolárov Denim a oveľa viac štýlov na opotrebenie
J.Crew Factory-40-60 dolárov z všetkého; 10 dolárov z celého 50 dolárov, ktoré utratíte

Ďalší predaj poznámky:
Buffy-Úspory v back-to-školách: až 15% zľava posteľná bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu z položiek poslednej šance
Omladenie – Predaj obývacej izby: až 30% zľava (čitatelia milujú svoje osvetlenie)

Uncategorized

Týždenná aktualizácia správ

, ako sú tieto príspevky? Dodržiavajte s nami na Twitteri alebo na Facebooku – toto je upravená verzia toho, čo čítame! (Rovnako tweetujeme, ak sa dozvieme o skvelom predaji s naším kanorickým kanálom Twitter.) Môžete tiež vyhovieť s nami na Pinterest aj Instagram alebo v našom informačnom kanáli RSS.
Lucky vám povie presne, ako uviesť návrhového falošného dizajnéra.
Rasted uvádza, že sa zlučujú Net-A-Porter a Yoox.
Byrdie vám predstavuje dohodu s metódou jogy.
Newswhistle hovorí s Ann Lawrence z Pink51, novou na internetovom trhu, ktorého cieľom je zvýšiť služby vo vlastníctve žien/ženy vedených ženám tým, že ich kupujúcim umožní objaviť ich na jednom mieste. (Darujú tiež 10% svojich príjmov „charitatívnym organizáciám, ktoré propagujú ekonomický pokrok dievčat a žien, ako aj úspech vodcovstva.“)
The Wall Street Journal uvádza na novej webovej stránke Inhersight, ktorá zhromažďuje informácie o tom, ako spoločnosti presne podporujú zamestnancov žien. Jednotlivci doteraz vstúpili do niekoľkých tisíc skóre.
Guardian vyhlasuje (v akcii v nedávnom prieskume): „Nie je to oveľa viac času, ktoré ženy chcú, je to oveľa väčšia sila“ (hoci príspevok ide hlbšie ako to).
Nad právnymi predpismi komentárov k Weil Gotshal nie tak fundný e-mailový vtip April Fools (a prípadné ospravedlnenie firmy). Rovnako ako keď už hovoríme o kancelárskych žartoch, silné kurzívové personály skutočne vyšli (er, všetko preč?) Pre svoj vtip aprílových bláznov (NSFW).
Vanity Fair sa zameriava na okupovanie právnika v oblasti trestnej obrany Judith Clarke.
Scoopwhope popisuje boj medzi Instagramom, ako aj Rupi Kaur, umelcom, ako aj študentom University of Waterloo (Kanada). Zdá sa, že niekoľko oblastí menštruačnej krvi je urážlivé, pretože jej obrázky (súčasť projektu inštitúcie) sa neustále stiahli. Jessica Valenti Guardian sa uvádza, že je to ďalší prípad, keď sa v prírodných prvkoch ženských tiel (dojčenie atď.) Je to ďalší prípad, keď sa objavia na obrázkoch, ktoré nie sú prezentované pre zábavu mužov.
Tu je váš smiech týždňa, od Jimmyho Fallona a Helen Mirren.

O Corporettemoms nedávno…
Hovorili sme o organizovaní všetkých tých fotografií pre domácnosť.
Kat zdieľal niektoré výbery pre mamičky, ako aj pre nemá.

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Poďakujte vám! Tiež: Ste mamička alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa v CorporetMoms.

Uncategorized

Odevy zimnej vrstvy ideálne pre jednoduchý a ľahký štýl

odevy zimnej sezóny ideálne pre jednoduchý a ľahký štýl
08/09/2020, publikované spoločnosťou Alanic Global
Ak nie ste takí obrovskí fanúšik náročných trendov, potom je tu určite opotrebovanie vrstvy, ktorá má schopnosť prakticky samotného štýlu. Mali by ste hľadať také kusy s najlepším opotrebením, ktoré je možné rýchlo navrhnúť so základmi, ako je džínsovina alebo iné flexibilné varianty. Preto z dôvodu požiadaviek na to isté prišiel jeden z prominentných veľkoobchodných poskytovateľov prispôsobených odevov s rôznymi odevnými kúskami, na ktoré sa môžete pozrieť. Vyskúšajte teda na blogu nižšie, aby ste pochopili oveľa viac o sartoriálnych vrstvách, ktoré sú ideálne pre váš štýl.
Koža oddeľuje
Kúzlo kože, ako aj faux-kolá sa oddeľuje, je to, že do súboru pridávajú smerový aspekt. Vyhoďte na pár kožených nohavíc alebo tričiek a nechajte tento kúsok robiť prácu zmiešané s inými základmi. Vyhľadajte tmavé neutrálne odtiene, ako je modrá alebo oxblood alebo dokonca Marsala, aby ste vytvorili luxusný vzhľad.

Slouchy sako
Slouchy Blazer prinesie súčasného a pokročilého zvratu do akéhokoľvek druhu oblečenia. Vaše párovanie z tričiek a nohavíc bude s týmto doplnkom vyzerať oveľa viac „štylizované“. Fantastické pre malé ženy, najmä ak chcú vyskúšať veľkú vrstvu.
Nadmerne
Hodte na rozsiahle tričko s dvojicou džínsovín alebo nohavíc, aby ste sa mohli otvoriť okamžité vyhlásenie s tričkom alebo zatvoreným. Môžete ich nosiť s preferovanými džínsami matky. Skinny High Based Denims alebo Leggings sú tiež fantastickou možnosťou, najmä ak chcete predviesť svoje ABS.

Prepracovaný zárez
V podstate môžete nosiť takmer čokoľvek pod atraktívnym zákopovým kabátom s vylepšenými funkciami, ako sú mimoriadne dlhé strihy, ako aj rukávy nafúknuté, a tiež narazíte na skôr vpred. Ak máte záľubu v silných výtlačkoch a štruktúrach, vyberte niečo v kmeňovej tlači Aztec pre OOTD.

Alanic na celom svete · odevy zimnej sezóny ideálne pre jednoduchý a ľahký štýl
Pletené šaty
Štýlové pletené šaty sú perfektnou možnosťou hádzania. V podstate nevyžadujete nič viac ako a+ pár topánok pre okamžitý odev. Pastelové odtiene sú teraz najlepšie. Ostatné slnečné odtiene ako maslo biele, citrónové žlté diela.

Tak na čo čakáš? Dostaňte sa do kontaktu s jedným z módy, ako aj s producentom fyzických fitnes odevov, ako aj pokladňou veľkej zostavy štýlových odevných kusov, ako sú zimné sezónne bundy, dámske vrstvové kúsky atď. Sú ponúkané na rozumné veľkoobchodné ponuky. Znížte poštu na pomocný tím poskytovateľa, aby ste získali úžasné diskontné sadzby na výrobky.

Značky:
výrobca fitness
Veľkoobchodné odevy na mieru
výrobca zimného oblečenia
veľkoobchodný odev
Zimné oblečenie USA

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Nové vintage vektorové sady z tričnia-teraz v obchode!

Rozumiete mladým chlapcom, ako aj ženám, ktoré nemajú faktory tričká, avšak absolútne žiadny odpočinok! Radi by sme vyrábali vektorové umenie, preto ho vyrábame denne, ako aj niekoľko času, ani nespíme, pretože sme nadšení, že vidíme nejakú akciu, ako aj vidíme, ako naše vektorové balíčky sú dokončené a pripravené na nahrávanie na našej webovej stránke. Pre nových návštevníkov chceme spomenúť, že faktor tričká má na internete obchod, z ktorého si môžete kúpiť vektorové umenie, ako aj dizajn tričiek.
Ale to, čo sa dnes chceme chváliť, sú naše nové vektorové súpravy vintage! Mali by ste to skontrolovať a uistiť sa, že vidíte všetky tri z nich. Sme presvedčení, že súpravy sú presne to, čo potrebujete na vylepšenie vašich budúcich návrhov. Prečo sa obťažovať s výrobou vintage detailov, keď si ich môžete kúpiť od nás, ako aj uľahčiť svoju prácu. Nehovoriac o tom, že dokončíte všetko, čo robíte oveľa rýchlejšie.
Vintage súpravy sú určite mimoriadne fascinujúce, keď zostanete, ako aj v tom, že v ňom veríte, pretože Vintage je v súčasnosti nový moderný. Ľudia majú metódu návratu do starých čias, ako aj viac, aby sa vyskytlo viac, verili sme, že pri vytváraní nejakej ďalšej pomoci nie je nič zlé.
Pri nákupe vám poskytneme celkový obrázok toho, o čom hovoríme, ukážeme vám fotografie historických vektorových súprav, o ktorých sme hovorili.
Vintage set č. 10
Vintage
Vintage
Vintage-sete-12-main
0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Tipy, ako si kúpiť svoje vysnívané plavky

Tipy na nákup vašich vysnívaných plaviek
05/05/2021, zverejnené spoločnosťou Alanic Global

Aj keď plavky prichádzajú v rôznych atraktívnych štýloch a vzoroch, výber toho, ktorý vám najviac vyhovuje, je ťažká práca. Okrem toho, ako to vyzerá, či sa cítite pohodlne, je tiež nevyhnutným faktorom, ktorý treba zvážiť. Tieto tipy vám môžu pomôcť určiť, ktoré odlišné plávanie je pre vás prispôsobené. Ak ste vlastníkom firmy, využite pomoc výrobcov špičkových odevov, aby bola vaša zbierka plaviek očarujúca.
CHLADAJAJNÁ PROCEP

Výber ideálnych plaviek je rovnako nepríjemný ako výber nevesty. Ponorte sa do hľadania kvalitných plaviek, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Kúpanie s nastaviteľnými ramennými popruhmi a odnímateľnými hrotmi môže urobiť opotrebenie serióznejšie a pohodlnejšie. Tankini s šnúrkami, ktoré spôsobujú, že horná časť vyzerá dlhšie alebo kratšia, môže lichotiť vaše telo podľa potreby.
Šek na ozdobu

Nezabudnite preskúmať, či sú flitre alebo korálky voľne zavesené alebo pevne držané niťou. Atraktívny plavky s lesklým ozdobou, ktorý spadne, nie je zábavná. Takže buďte selektívni o konečnej voľbe. Príliš veľa šperkov alebo korálkov môže spôsobiť oslňovanie, ale to znamená, že nemôže stáť príliš veľa opotrebenia.
Kontrola

Ďalším podstatným detailom na vyskúšanie je, či je celý oblek lemovaný alebo v konkrétnych oblastiach. Dajte si pozor na stehy. Koľko riadkov prichádzajú a aký je ich vzor? Dajte pozor na voľné nite. Ak ste v strehu, môžete si vybrať iba kvalitný oblek, ktorý je potiahnutý v celom a má jednotlivé, dvojité alebo kľukaté stehy. Ak sa vlákna uvoľňujú, nie je to správne opotrebenie pre váš zábavný čas pod slnkom.
Ultrafialová kontrola ochrany proti ochrane

Stúpajúcim trendom je zahrnutie UPF do odevov, najmä plavky. Vyskúšajte vysoký rozsah UPF, pretože to zvyšuje účinnosť látky pri blokovaní škodlivých UV lúčov. Vyhľadajte jeden s 50% UPF alebo vyšším, aby vstúpilo najviac 2% žiarenia.
Nakoniec, meranie týchto faktorov a nezabudnite tak kvalitu a cenu a koľko použijete, môžete si vybrať obdivuhodné plavky. Ak ste v topánkach maloobchodníka, musíte sa spojiť s renomovaným výrobcom odevov. Expanzívny katalóg takéhoto významného výstupu bude pravdepodobne zahŕňať módne pánske oblečenie, dámske oblečenie, detské veľkoobchodné oblečenie, plavky, fitness opotrebenie a mnoho ďalších.
Audio verzia: Kliknite sem
Smer:

Značky:
Výrobca odevov
Detské oblečenie Veľkoobchod
Deti veľkoobchodné oblečenie
veľkoobchodné odevy
Veľkoobchodné detské oblečenie
veľkoobchodné oblečenie
Veľkoobchodník s odevmi
Veľkoobchodní predajcovia oblečenia
Veľkoobchodné detské odevy Výrobcovia

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Uncategorized

Top 4 Fitness Fashion Trends pre jar, ktoré sa oplatí investovať do

Top 4 Fitness Fashion Trends for Jar, do ktorých sa oplatí investovať
21/06/2016, uverejnil Alanic Global
Skutočne sa cítite znudení a de-motivovaní pri myšlienke nosiť rovnaké fitness oblečenie každý deň do telocvične? Niektorí z popredných výrobcov vytvárajú zvedavú škálu odevov a nezabudnú na čerstvé trendy, ktoré sú plné zábavy a vtipov. Vyskúšajte tieto výstredné trendy a okorenite si cvičebnú skrinku.
Asymetrické zipsové kapucňa
Je to konečne čas na premiestnenie vašich klasických obľúbených a udržiavať svet hádať o vašom ďalšom najvýznamnejšom vzhľade trendov, či už v telocvični alebo na ulici. Strieborná šedá mikina s asymetrickým dizajnom zipsu je ideálna na zabalenie vás do oodles zlyhania, keď je vonku zima vonku skoro ráno na jar. Môžete ho nosiť cez biele tričko a tím s čiernymi legínkami a bielymi teniskami.

Pretože na veľkoobchodných prípravkoch na výrobu oblečenia je k dispozícii veľké množstvo možností v mikinách a mikinách, predajcovia si môžu vyskúšať svoje farebné kombinácie a návrhy, ako sú zipsové UPS a vytiahnuť, aby zapôsobili na svojich zákazníkov.
Strappy Sports Bras
Výtlačky a návrhy na Strappy Sports Bras sú tak sexy, že by ste chceli nechať svoje vrcholy nádrže doma. Dokonca aj celebrity boli zvyčajne identifikované mimo telocvične, ktorá nosila športové podprsenky v dúhovej farbe a grafiku s fantastickými dizajnmi. Keď dizajnéri točia čerstvý vzhľad so zmesou farieb, ako je horúca ružová, fľašková zelená, kanárska žltá a mandarínka, bude jednoducho nespravodlivé zakryť veľkolepú tlač za základnou matnou tričkou. Aj keď nemôžete vyfúknuť svoju najvyššiu vrstvu, nosenie sexy podprsenky pod ňou určite okorení váš tréningový režim a spôsobí, že sa budete cítiť energicky, aby ste posunuli všetky hranice.

Plodina
Trochu statočne vyskúšajte svoje oblečenie vám môže vziať oveľa väčšiu vzdialenosť, keď ste štýlovou ženou v telocvični alebo v triede jogy. Orezané vrcholy nádrže s ľahkým, ľahkým brehovým štýlom prepožičiavajú príjemnú výhodu a veľa jemnosti do celého outfítu. Pre svoj šatník z jarnej fitness vyberte kvetinové číslo, ktoré je rovnako pútavé, aby ste sa pozreli ako priedušné pre pokožku.

Ak si majitelia spoločnosti chcú rozšíriť svoje zásoby o tieto topy tankov a ďalšie veľkoobchodné cvičebné odevy, mali by kontaktovať renomovaného výrobcu odevov online a zadávať svoje objednávky vo veľkom.
Jemné pruhy
Po výtlačkoch sú pruhy novým trendom pre túto sezónu. Ak skúšate pruhy prvýkrát, vyberte niečo v jemných formulároch. Zatiaľ čo kontrastné pruhy na šortkách pridajú textúru, monochrómy na topánkach tanku vás doslova zavedú z telocvične na ulicu a späť.

Keďže pruhy stanovujú nový trend, predajcovia môžu banku v širokej škále topánok, športových podprseniek, šortiek a nohavíc v pruhovaných vzoroch a zárezov konvenčných akcií. Na objednávku si vyžadujú, aby sa dostali do kontaktu s globálne uznávaným veľkoobchodným poskytovateľom cvičenia a posielali svoje prispôsobené potreby a podrobnosti online.

Značky:
veľkoobchodné odevy
veľkoobchodné cvičebné oblečenie
Veľkoobchodné oblečenie

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Obľúbené populárne tričká inšpirované televíznymi reláciami

Internet nemá koniec, sľubujem-každý deň nachádzam novšie a chladnejšie veci ako deň predtým a spýtam sa môjho sami, ako som o tom vedel? Pokiaľ ide o tričká, samozrejme som našiel tričká s populárnymi televíznymi a filmovými postavami, hrdinami komiksov a hudobnými figúrkami, ktoré milujete a nenávidíte alebo nemáte radi nenávidieť.
Strávil som veľa času na webe a myslel som si, že by bolo úžasné dať vám niektoré z mojich obľúbených tričiek na základe televíznych relácií, ktoré milujem. Na webe je omnoho viac, takže sa pozrite a vyberte si svoje obľúbené položky alebo možno objavte nejaké nové relácie, ktoré si môžete prezrieť, pretože všetky návrhy sú inšpirované najobľúbenejšími a najobľúbenejšími. Povedzte mi svojich obľúbených v sekcii komentárov, som rád, že viete, čo si myslíte.
Mnoho populárnych tričiek inšpirovaných televíznymi reláciami:
30 Rock TGS s Tracy Jordanadventure Time s Finn a Jake Stock DAP, koľko je hodín?

Uncategorized

4 Najlepšie aspekty, ktoré musia ovplyvniť vašu možnosť odevov fitness centrum

4 Najlepšie aspekty, ktoré musia ovplyvniť vašu voľbu oblečenia fitness centra
31/12/2014, publikované spoločnosťou Alanic Global
S rastúcimi starosťami o zdravie, oveľa viac ľudí navštevuje fitnes centrá oveľa viac ako v predchádzajúcom čase. To spôsobilo, že dopyt po vysokokvalitných odevoch fitness centrum stúpal. Môžete objaviť veľa výroby firiem, ako aj pomocou outfitov fitness centra, z ktorých každý vyhlasuje, že je oveľa lepší ako ten druhý. Ako kupujúci musíte riadiť odstránenie nízkych kvalitných vecí a vybrať iba tie najlepšie odrody, vďaka ktorým sú vaše cvičebné stretnutia vo fitness centre mimoriadne pohodlné a užitočné. Dodržiavanie 4 aspektov musí ovplyvniť vašu možnosť získania oblečenia pre sedenie fitness centrum.
Materiál
Je potrebné, aby ste vybrali iba tých výrobcov opotrebenia fitness centra, ktorí využívajú vysoko kvalitný materiál na opotrebenie fitnescentra. Vyhľadajte šaty vyrobené z čistej bavlny, ktorá dokáže ľahko absorbovať pot a umožniť vlhkosť tela, aby sa mohla uschnúť a sušená na vzduchu. S pohodlnou a priedušnou látkou si budete môcť udržiavať svoju energiu a pracovať bez toho, aby ste sa cítili rovnako horúce a nepohodlné.

Farby
Musíte tiež získať oblečenie ideálnej farby. Vyhľadajte šaty vyrobené z svetlejšej farby, aby ste sa uistili, že okolité svetlo sa prejavuje tak dobre, ako môžete pri cvičení zostať chladnejšie. Ak však cvičíte v úplne klimatizovanej atmosfére alebo online v krajine chladného počasia, môžete si vybrať tmavšie farebné oblečenie.
Úľavu
Či už si vyberáte odevy fitness centra Austrália alebo USA, pohodlie musí byť jednou z vašich najvyšších priorít. Vyberte si šaty, ktoré nie sú také voľné, ale nie tak dobre, rovnako dobre, ako vám umožní byť pohodlný pri cvičení. 100% čistý bavlnený materiál by vám pomohol byť pohodlný, zatiaľ čo vy z jedného náročného cvičenia na druhé. Musíte byť schopní voľne vstúpiť akýmkoľvek spôsobom, keď cvičíte.
cena
Náklady musia byť ešte jedna vec, na ktorej sa musíte starať. Aj keď musíte vždy hľadať tie najkvalitnejšie odevy, musíte tiež postarať, aby ste nestrávili svoj rozpočet. Urobte určité porovnanie nákladov v obchodoch a objavte najlacnejšie možnosti. Nesmie však existovať žiadny druh obrovského ohrozenia kvality. Môžete si vybrať, z ktorých sa môžete získať v internetových obchodoch, ktoré ponúkajú šaty za oveľa konkurencieschopnejšie ceny.

Značky:
Telocvičňa Austrália
výrobcovia telocvične
Výrobcovia telocvične
Ako upraviť fyzickú fitness odev
Ako upraviť cvičebné oblečenie
Ako pripraviť cvičebné oblečenie
Kde môžem získať cvičebné oblečenie
Kde získať cenovo dostupné oblečenie z fitness centra
kde získať fyzické fitness oblečenie
Kde získať skvelé cvičebné oblečenie
kde získať oblečenie fitness centrum
Kde získať cvičebné oblečenie
Kde získať skvelé cvičebné oblečenie

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre