Archive: January 27, 2023

Tetovanie nôh a rozhovory

Tento príspevok bol naposledy aktualizovaný v septembri 2022.
AKTUALIZÁCIA: Stále si myslíme, že je to skutočne zaujímavá diskusia o tetovaní a rozhovoroch, ale možno budete chcieť pozrieť našu najnovšiu diskusiu o tetovaní na pracovisku.
Mali by ste pokryť tetovanie na pohovor? Čo ak je to na mieste, na ktoré je ťažké pokryť – mali by ste ísť na ďalšiu míľu len na pohovor? Čitateľka zázraky o jej tetovaní na nohách:
Som 2L na stredozápadnej právnickej fakulte a prechádzam procesom rozhovoru na budúce leto. Chcel by som si postaviť svoj profesionálny šatník, ale topánky ma vždy púšťa. Mám tetovanie cez vrchnú časť nohy; Citát v čiernom atramente. Chcel by som to zakryť na rozhovoroch a iných konzervatívnych profesionálnych udalostiach, ale stále vyzerajú ženské, profesionálne a sezónne.
Kompromis, s ktorým som prišiel, je buď nosenie nohavičiek s čiernymi koženými topánkami alebo sukňový oblek s čiernymi pančuchami a čerpadlami. Každá možnosť je na leto príliš horúca a bráni mi nosiť iné farby.
Máte nejaké pokyny pre roztomilé profesionálne topánky, ktoré by mi pokryli atrament a umožnili mi odľahčiť môj šatník?
Skvelá otázka, čitateľ A! Práve som sa rozprával s reportérom o tom, že vyzerám profesionála s tetovaním, a som prekvapený, že sme ich nezaoberali, pretože pred niekoľkými rokmi sa naša rozhovory s tetovacími rukávmi. Vo všeobecnosti súhlasím s mojou starou radou, ktorá je v tom, že by ste sa mali predovšetkým vyhnúť viditeľným tetovaniu a b) udržiavať svoje tetovanie pokryté pre rozhovory, veľké/prvé stretnutia, súdne vystúpenia a ďalšie.

Tu je však vec: tetovanie chodidla je trochu ťažké ľahko zakryť. Pri pohovoroch je potrebné mať na pamäti, že veľmi konzervatívna práca môže vyžadovať, aby ste tetovanie udržiavali prakticky po celú dobu – preto zvážte začiatok, ako naznačujete, že budete pokračovať.
To tým myslím: ak ste v poriadku, keď urobíte kroky nižšie, ale príležitostné dni (potom, čo ste samozrejme spoznali svoju kanceláriu), potom skvelé. Ale ak to všetko znie ako veľa práce a plánujete nosiť pravidelné čerpadlá alebo baletné byty 90% času, možno budete chcieť zvážiť, že tetovanie vystavuje počas časti rozhovoru (napríklad druhé kolo rozhovorov ), pretože to vylúči veľa problémov s vašou budúcou kanceláriou na začiatku.
To znamená, že tu je niekoľko služieb na pokrytie tetovania, ktoré pre vás môžu fungovať, ak chcete nosiť najkonzervatívnejší a najbezpečnejší výber oblečenia na pohovor-sukňový oblek, nahé pančucháče a pohodlné čerpadlá alebo byty:
Aktualizovaná možnosť: Ak je to čokoľvek vhodné sezónne, noste topánky!
Ak sa vám nepohodlí v topánkach alebo je to leto, vyskúšajte Oxfords. Vlastne som napísal celý tento príspevok (a zasiahol publikovanie, yay!) A potom som si spomenul, duh, Oxfords. Myslím, že podpätok Oxford vyzerá skvele so sukňami (najmä sukňami A-line), s pančuchámi alebo sama osebe a majú odmenu za to, že sú zvyčajne celkom pohodlné. Ak vyzeráte dosť tvrdo, môžete získať nahé pre vás Oxfords! Toto je pravdepodobne najlepší kompromis, pretože a) sa dajú nosiť v letných mesiacoch celkom ľahko, b) stále „čítajú“ konzervatívny a c) nevyžadujú obrovské a pravidelné investície do času alebo energie. Myslím si, že úplne čierna kožená verzia by bola rovnako nositeľná-prakticky vinobranie, atmosféra 40. rokov, najmä s nižšou/hrubšou pätou.

Obväzy. V závislosti od veľkosti a umiestnenia tetovania je pásová pomoc ďalšou dobrou voľbou. Áno, vyzeráte, že máte na nohe band-aid, ale hej, ľudia sa zrania-nie je nič neprofesionálne alebo pochybné, pokiaľ ide o bandážku. Bonus: Band-Aid sa ľahko aplikuje, a hoci sa niekedy premiestňujú, nová band-pomoc prilepená na vašu pokožku (najmä pod pančuchami, ktoré by ste mali určite nosiť na pohovory) je trochu spoľahlivý.
Makeup. Existuje veľa možností pre make -up (pozri nižšie) a usmernenie na webe o tom, ako pokryť tetovanie, vrátane návrhov, ako napríklad, ako dlho nechať každú vrstvu nadácie, ako ich zmiešať so zvyškom pokožky a niektorých Skratky (napríklad použitie ceruzky na pery na začiatku na zrušenie tmy tetovania a pomocou fúkania sušiča so studenými zábermi, ktoré pomôžu produktom „nastaviť“ medzi vrstvami).
Odstránenie tetovania. Tetovanie hovoria veľa o vašej osobnosti (že máte jednu, čo máte, kde ste ho dostali, atď.) A, ako je uvedené vyššie, dúfam, že ste šťastní z tetovania a čokoľvek, čo symbolizuje. Ak však máte ľutovanie tetovania, určite sa môžete pozrieť na odstránenie tetovania alebo „redukciu tetovania“, čo zjavne robí ľahšími, takže je jednoduchšie zakryť. Dúfam, že čitatelia tu môžu zazvoniť so skúsenosťami s tým, čo možno očakávať pri odstraňovaní tetovania, pokiaľ ide o fyzické skúsenosti, cenu alebo výsledky.
MARY-Jane čerpadlá alebo čerpadlá T-SAP (alebo byty). V závislosti od veľkosti a umiestnenia vášho tetovania môžu alebo nemusia byť možné – a všimnite si, že môžu urobiť akékoľvek ďalšie pokusy o pokrytie tetovania (make -up, bandaid) rnull

Stredná správa o TPS: All Season Stretch bez rukávov plášťov

Naše denné správy TPS naznačujú jeden kus pracovného oblečenia v rôznych cenách. Ročný predaj Ann Taylor je na nás – 30% zľavu na všetky obleky a blúzky. Tieto očarujúce šaty na celé sezóny sú vysoko hodnotené a páči sa mi, že má milión zodpovedajúcich látok. Je to plná cena 129 dolárov, ale pri Workit Code to klesá na 90,30 dolárov. Predaj sa končí zajtra, 11/5. Ann Taylor All Season Stretch Stretch Bez rukávov puzdro Tu je možnosť plus veľkosti. Videli ste úžasný kúsok, ktorý by ste chceli odporučiť? Zašlite e-mailom tps@corporette.com. (L-3)
Tento príspevok pozostáva z pridružených odkazov a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac podrobností nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates Program, pridruženého reklamného programu vytvoreného s cieľom poskytnúť nám naznačujúce, že sme si mohli zarobiť poplatky prepojením na stránky Amazon.com a pridružené stránky.
Pracovné odevy poznámky pre 9.23.22 (naše obľúbené položky BOLD!):
Ann Taylor – 30% zľava z nákupu (platia výnimky).
Amour Vert-Koniec sezóny predaja, až 50% zľava (skvelé pre hodvábne blúzky a oblečenie vhodné pre životné prostredie).
Banánská republika-poloročná kamarátka a rodinná udalosť, 40% zľava na nákup celej ceny!
Factory Banánskej republiky-polročné kamaráti a rodinná udalosť, 50% zľava nákup!
J.Crew – Extra 30% zľavové štýly predaja
J.Crew Factory – až 50% zľavu na všetko; všetky džínsy 49,95 dolárov; Extra 15% zľavu, tričká a topánky
Loft – 50% zľavu na všetko a bezplatná preprava!
M.M. Lafleur – ušetrite až 80%
Neiman Marcus – Predaj posledného hovoru, až 75% zľava!
Nordstrom – Letný predaj je zapnutý! Ušetrite až 60% do 9/12
Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Victoria’s Secret-Ušetrite 40-70% na 1000 s predajnými štýlmi

Ďalší predaj poznámky:
Buffy – až 35% zľavu na posteľnú bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu z položiek poslednej šance

Niektoré z našich najaktuálnejších článkov tu v Corporette…
12 jednoduchých aktualizácií pre kanceláriu

Ľahké spôsoby, ako si zapamätať, že si vezmete lieky

Čo získať za prácu v Ann Taylor

Aké sú vaše obľúbené televízne programy pre inšpiráciu pracovných odevov?

Skvelé skratky Apple, ktoré vám pomôžu v práci

Najlepšie príslušenstvo pre notebook pre prácu z domu

Či už ste už pracovali na diaľku v časoch, alebo ste boli zrazu predstavení do práce z domu v marci 2020, pravdepodobne ste sa rýchlo dozvedeli, že najlepšie doplnky pre notebook Práca z domu vás robí oveľa pohodlnejším a oveľa produktívnejším. Dnes zaokrúhľujeme obľúbené produkty pre notebookom (a notebookov) tímu Corporette/CorporetMommom, aby sme zlepšili vaše dni WFH.
Aké sú vaše obľúbené doplnky pre notebook pre prácu z domu?
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates Program, pridruženého reklamného programu vyvinutý, ktorý nám ponúka predstavenie, aby sme získali poplatky prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.
Katove obľúbené doplnky pre notebook
Práve som dostal nový notebook HP za približne 600 dolárov a páči sa mi to – nahradil som starší chromebook, ktorý môj najmladší nápomocný, oveľa viac -menej. Nevadilo mi, že Chromebook pre nejakú prácu, ale úpravy/recenzia fotografií bolo náročné, Dropbox sa zdalo, že je to trvalo náročné na prístup a musel som previesť súbory Excel a Word na listy a dokumenty v cloude.
(Bol som nadšený, keď som videl túto celoživotnú licenciu pre Microsoft Office za 50 dolárov a kúpil som si ju pre môj notebook.)

Ďalšou novou vecou, ​​ktorú som dostal pre Chromebook, ktorý sa mi páči, je tento kryt silikónovej klávesnice Ombre. Nikdy som ho nemal, ale, er, mal zvyčajne problémy s rozlievaním vecí na laptop. (Dokonca som nechal zomrieť svoj jediný notebook Mac, pretože som na ňu vylial martini – povedali, že to nebol gin, rovnako ako citrón, ktorý bol problémom. Povzdych.)

Každopádne sa mi páči, že chráni klávesnicu, milujem farbu/dotyk osobnosti, ktorú dodáva, a dokonca sa mi páči gumový pocit, že na ňu píšem. Baňa bola v Amazone 6,59 dolárov – uistite sa, že hľadáte svoj presný počítačový model a pri nákupe venujte pozornosť rozloženiu klávesnice, pretože niektorí nemajú zásadný zámok Caps alebo majú na inom mieste nevyhnutné vymazanie. (Prial by som si, aby som mohol získať jednu pre svoju stolnú klávesnicu, ale zdá sa, že ich nerobia pre moju ergonomickú.)
{Súvisiace: Vital položky, ktoré sa majú uchovávať na pracovnom stole}
Kateho obľúbené príslušenstvo pre notebook
Keď môj notebook HP zomrel minulý rok, mal som to šťastie, že som ponúkol svojho inžinierskeho manžela, aby som urobil veľa prieskumu notebookov pre mňa, takže keď sme nakoniec išli na najlepší nákup (rozhodnem sa osobne kúpiť notebooky), bolo to celkom ľahké Výber z možností. Dostal som Lenovo Yoga 7i za 700 dolárov (teraz 775 dolárov v Amazone a 850 dolárov v Best Buy) a bol som s tým skutočne potešený. Jediné, čo by som zmenil, by bolo pridať port karty SD, ale keď prenesiem fotografie z môjho DSLR, použijem túto externú čítačku kariet USB-C.

Pokiaľ ide o používanie laptop, používal som starý lapový stôl na prácu z domu už roky, a keď sa najvyššia vrstva nedávno začala odlupovať, urobil som nejaké prehliadanie a usadil som sa na oveľa krajšom bambuse One z Lapgear (32,96 dolárov v Amazonii Amazon ). Mal som to prakticky mesiac a veľmi sa mi to páči. Nie je to príliš ťažké a pri mojom 15-palcovom notebooku ponecháva pre moju starodávnu bezdrôtovú myš. Ostatné notebooky poskytovali sloty telefónu, oblasti držiteľov pohárov atď. (Pozri nižšie), ale chcel som iba rovný povrch, pretože všetko, čo som na ňu kladil, je po svojom počítači post-it. Predstavený je gaštan bambus; Prichádza tiež v prírodnom bambuse.

Keď už hovoríme o bambuse, veľmi sa mi veľmi páči moja bambusová káblová televízia, o ktorej som písal vo včerajšej prestávke na kávu, čo je miesto, kde sa pripojím k notebooku.
{príbuzné: Ako pracovať z postele}
Obľúbené doplnky Elizabeth

Keď v marci 2020 bola moja kancelária vzdialená, strávil som prvých niekoľkých týždňov sedením laptop na rôznych konfiguráciách kníh v nákupe, aby som dostal obrazovku do vhodne ergonomickej výšky. Problém s tým bolo v tom, že 1) nebol zvlášť stabilný a 2) knihy sa museli presunúť z miestnosti do miestnosti, zatiaľ čo „dva týždne na sploštenie krivky“ sa natiahli do mesiacov a pokúsil som sa nastaviť s veľkým množstvom trvalejšia pracovná stanica.
Zadajte tento skromný stojan na notebook z Amazonu: lacný, ľahký a ľahko upraviteľný. Bolo ľahké priniesť laptop až do ergonomicky vhodnej výšky, aby som mohol napísať na prenosnú klávesnicu bez toho, aby som pocítil napätie v krku, a rovnako ľahké nastaviť stojan na mierne vyššiu výšku pre oveľa lichotivejšiu videokameru Uhol pre dlhé stretnutia priblíženia.

Teraz, keď som späť v kancelárii, nepoužívam ho každý deň, ale stále ho používam na podporu svojho notebooku v kuchyni na prezeranie filmov, keď sa pripravujem, alebo ho naložím na môj konferenčný stolík, aby som priblížil priatelia. (Áno, môj collS spolubývajúcimi EGE a ja to stále robíme najmenej mesačne po dvoch rokoch, a všetci to máme radi!)
Stojan je 25,49 dolárov, označený z 34,99 dolárov.
Obľúbené príslušenstvo pre notebook Ann

Aj keď sme sa presťahovali takmer pred rokom, stále som si nevytvoril svoju domácu kanceláriu. Zatiaľ sa pohybujem medzi dvoma koncami mojej obývacej izby. Ak máte podobné nastavenie práce v domácnosti, zvážte inováciu svojej pracovnej oblasti pomocou tohto lona. Používam baňu už niekoľko mesiacov a želám si, aby som si ju kúpil skôr!
Tento lapový stôl sa zmestí na 15-palcový laptop a obsahuje integrovanú myšovú spad, telefón s telefónom (myslím ) a pohodlný vankúš s dvojitým bodom. Existuje dokonca aj malá rímsa, takže váš notebook sa nezkĺzne. Považujem moju moju robustnú, ale dosť ľahkú, aby som sa dal nosiť. (Je tu dokonca rukoväť.)
Lapgear’s Home Office Lap Desk je na Amazone 39,99 dolárov. Dodáva sa v šiestich povrchoch (mám syntetický mramor), takže nájdete jeden, ktorý vyhovuje vášmu vkusu.

Používal som starú (drobnú, jasne fialovú) myš svojej dcéry, a zomrela som, takže som upgradoval na túto.
Táto bezdrôtová myš sa dá ľahko inštalovať (bez softvéru, stačí zapojiť prijímač), obsahuje vypínač pre dlhšiu výdrž batérie (až tri roky) a niekoľko prispôsobiteľných tlačidiel (ktoré som z predvolených nastavení nezmenil ). Považujem za pohodlné držať (mám ruky na menšej strane) a ľahko použiteľné – posúvanie a pohyb sú hladké. Mal by som sa vzdať malej fialovej myši skôr.

Marathon Wireless Mouse Logitech je na Amazone 32,83 dolárov.
Čitatelia, povedzte: Aké sú vaše obľúbené doplnky pre notebook pre prácu z domu? Pre tých WFH, robíte hybridné usporiadanie, alebo stále pracujete výlučne z domu?
Fotografie cez šablónu.

Choďte organickým a zároveň vyberte moderné možnosti!

Go Organic ave Ating Eusting Trendy Choices!
05/11/2020, publikované spoločnosťou Alanic Global
Pre tých, ktorí sú mimoriadne náchylní na alergie, ako aj na pokožku, sú organické odevy tou najlepšou možnou voľbou ponúkanou na trhu. Klienti pri výbere organických odevov však zvyčajne majú pocit, že by im chýbalo súčasným spôsobom, ako aj štýlmi, ako aj by sa museli vyčistiť na svetské a nudné možnosti. To nie je pravda! Obchodníci môžu v dôsledku toho urobiť múdry krok investovaním do organických odevov vytvorených, ako aj vyrábané najlepšími výrobcami organických odevov v USA.

Tu sú výhody pre investovanie do ekologického oblečenia:
Ekologické a udržateľné materiály
Poprední výrobcovia organických odevov zaisťujú, že ekologické techniky sú nasadené pri vytváraní materiálu pre oblečenie. Výroba ekologickej bavlny využíva menej uhlíka z dôvodu minimalizovanej spotreby energie. Vzhľadom na to, že celý proces výroby úplne chýba akýkoľvek typ chemických odpadových vôd, podporuje aj protivnotenie, ako aj výživu atmosféry.

Anti-alergénne vlastnosti
Organické odevy majú protizápalové, ako aj protiallergické vlastnosti, ktoré nie sú extrémne pre pokožku. Niektorí ľudia majú základnú citlivosť na špecifické chemikálie, ktoré sú prítomné v procedúre výrobného materiálu syntetických odevov. Okrem toho, dokonca aj pre ľudí bez chemických citlivosti, sa organické oblečenie napriek tomu cíti oveľa pohodlnejšie na nosenie a dodávajú oveľa lepšiu ventiláciu. Odevy pre deti musia byť vyrobené najmä z organického materiálu, ktorý je 100% bavlna.
Hodnota za peniaze
Organické odevy prichádzajú za lacné a dostupné náklady, ak sa dostanete do kontaktu s poprednými výrobcami organických odevov v USA. Títo tvorcovia sa ubezpečujú, že sa chystáte zmocniť sa iba prémiového vysoko kvalitného materiálu, ktorý bol vytvorený s opatrnosťou v prostredí šetrnom k ​​životnému prostrediu, a to všetko a zároveň udržiavajú lacné náklady na prehliadanie obchodníkov, aby získali oblečenie vo veľkom množstve.

Atraktívne štýly, ako aj trendy
Nákup organických odevov nenaznačuje, že je potrebné nosiť únavné a základné štýly. Vedúci tvorcovia v USA majú svoj tím nadriadených a vizionárskych dizajnérov, ktorí prichádzajú s najkrajšími možnosťami odevov, ktoré sú vyrobené zo 100% bavlny. Organické kraťasy a nákladné nohavice pre chlapíka a ženy sú k dispozícii v sofistikovaných farbách, ako je polnočná modrá, béžová a fialová. Rôzne tričká, ako aj vrcholy, ktoré si môžete vybrať, sú k dispozícii aj v závideniahodných pastelových farbách, ktoré vyzerajú rovnako pohodlne a cítia sa pri nosení. Medzi ďalšie možnosti patrí letné vrcholy letných krku Hemmed-Neck so sofistikovanými výtlačkami, ako aj samostatne.

Alanic na celom svete · Go Organic a zároveň si stále vyberám trendy voľby!

V poslednej dobe sa fyzická kondícia a športové oblečenie zaberajú vo svete módy v prednej rade, pretože hviezdy, ako aj módne ikony sa končia oveľa viac a oveľa viac orientované na fitnes. Spolu s ekologickými výbermi v odevoch musia obchodníci tiež premýšľať o investovaní do výrobkov najlepšími výrobcami futbalových odevov v USA, aby si pre svojich zákazníkov nevynechali pozoruhodné vysoko kvalitné športové odevy.

Značky:
Výrobcovia organických odevov
Organické odevy USA
veľkoobchodné odevy
Výrobcovia futbalových odevov

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

Štítok

Názov*

E -mail*

webová stránka

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre