Archive: June 27, 2022

Uncategorized

Cool Tee tričká dňa – Diego Pedauyé

Skvelé tričká dňa Day od Diego Pedauyé
Skontrolujte tieto skvelé tričká! To by malo zmierniť trochu bolesti, ktorú prežívame až do budúcej sezóny hry Thrones. Štýl vykonáva Diego Pedauyé, španielsky ilustrátor so sídlom v Londýne, ako sa nazýva Ye Olde Throne. Úžasná kombinácia slnka, ako aj mesiaca, dňa aj noci, života, ako aj smrti, vody, ako aj oblohy vyrobenej pre presne rovnaké protiklady, ženy aj mužov. Môže to byť vynikajúci darček, vysokokvalitné tričká s tlačenými tričkami pre niekoho. Môžete si ho kúpiť na základe závitu. Ďalšie skvelé vzory, šablóny, logá, štítky nájdete v našej webovej stránke.

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Bezplatné digitálne zdroje Rámy, vence a hranice

Digitálne zdroje Digitálne zdroje, vence a hranice
Nový rok, nové bezplatné zdroje, s láskavým dovolením pokutových talentovaných umelcov z kreatívneho trhu. Nasleduje úžasná súprava rustikálnych a dekoratívnych vencov, rámov a hraničných prvkov, ktoré sú najlepšie na rozširovanie pozvánok, kariet, blogov a oveľa viac:
Dostanete nasledujúce: 1 súbor EPS uložený vo verzii CS2 27 PNG súborov (300 dpi)
Kliknutím na obrázok získate prístup k múch. Ponuka je k dispozícii na obmedzený čas.

Umelecké dielo vykonáva Terri Henson, ktorý na webe prechádza menom Cocoa Mint. Odporúčam vám, aby ste sa pozreli na jej výnimočné portfólio.

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Košele tričiek Streetwear od Garments Basqia

Basqia Garments sú nemecká (bavorská) značka, ako aj 17. novembra, predstavili novú zbierku s názvom „Magnolia“. Súbežne s prácou pre značku sú zaradení do svojich akademických štúdií, ktoré potom nútia vytvoriť tričká s obmedzeným vydaním. Od svojho časového obmedzenia je čokoľvek zo súčasnej zbierky obmedzené na 25 kusov.
Možno neverím tomu, že som zobrazoval úprimnosť, keď mi poslali e -mail s tým, že nie sú tí najlepší dizajnéri:
„Podľa môjho názoru však veľa detailov, ktoré sú všetky ručne vyrobené, robí našu značku výnimočnou. Napríklad každá košeľa/kapucňa/sveter má vlastnú tlač, ktorá obsahuje číslo, aby sa ubezpečila, že je obmedzená alebo tlač dole s dizajnom loga. “ Presne čo tak, drahí návštevníci? Títo ľudia to skutočne robia, pretože vložili nadšenie do svojho štýlu a chcú, aby všetci dostali niečo autentické a jedinečné.
Uvádzajú, že v internetovom obchode predávajú všetko, čo je vo svojom vlastnom obchode, pretože to je jediná metóda, ktorú môžu zabezpečiť, čo je ručne vyrobené, od vytvorenia odpalísk rovnako ako balenie a dodávky. Robia veľa štýlov so vzormi. Takýto príkladom je logo „wu-tang natrvalo dresu“, ktorý je na prednej strane šiť nádeje rasperry a nie je vytlačený. Samozrejme, vreckové odpaliská sú samozrejme šiť.
Ďalej tlačia na odpaliská a mikiny, ktoré pochádzajú od výrobcov, ktorí sú členmi organizácie Fairwear.
Tričká na streetwear tričká z odevov Basqia – Zima zimnej doby

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Zazzle.com Prispôsobené darčeky: 25 % zľava na celom konci zajtra

Prispôsobené darčeky od spoločnosti Zazzle 25 % zľava
Pretože v Spojených štátoch je oslava 4. júla, Zazzle sa pripojil k večierku. A všetci milujeme prispôsobené darčeky! Zazzle nás prekvapuje so zľavou 25% na všetkom na webe. Predaj je pod názvom „Hviezdy, pruhy a úspory“, zjavný odkaz na americkú vlajku a je založený na použití jednoduchého kódu zľavového kupónu pri pokladni: Zazfireworks. Predaj sa skončí zajtra do 5. júla 2016 23:59 Pt.
Tu je niekoľko nápadov, ako si môžete prispôsobiť produkty na stránke Zazzle.com. Vyzerajú tak dobre! Kúpili ste niekedy niektorý z ich výrobkov? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch.
Ak si nie ste istí, čo kúpiť, je špeciálna inšpirácia.
Electronicsart a PlagesGift pre neho
Výrobky odevov
0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Výukový program Photoshop – Vyfarbujte vašu kresbu

Objavil som skutočne úžasný návod na adrese menetes.com o tom, ako presne zafarbiť vaše kreslenie a som veľmi rád, že ho vyhodnotím a zdieľajte s vami skvelé informácie, chlapci, Fanúšikovia s faktormi pre tričko!
Viete, byť grafickým umelcom je možno najlepšou úlohou na svete. Sakra, toto nie je ani práca, je to koníček, metóda relaxácie. Dobre, dobre, môžete to tak rýchlo zavolať na prácu, ale, ako som už uviedol, je to najlepšia prekliata úloha na svete. Byť umelcom je mimoriadne ťažký problém.
Niekedy sa pozerám na svojich kamarátov na stole a obdivujem ich nadšenie za to, čo robia. Iba umelec môže takto online s jeho prácou aj umením.
To je presne dôvod, prečo som sa rozhodol ukázať vám grafických nadšencov, ktoré sú k dispozícii niektoré úhľadné techniky, ktoré som objavil na webe, o ktorých som hovoril skôr.
Väčšina ľudí sa pýta na túto otázku: Dobre, dostal som sa kresba, avšak presne ako ju do pekla zafarbím? Pri hraní s Photoshopom by ste mali podniknúť niekoľko krokov. Som si istý, že každý skvelý dizajnér chápe tieto kroky, teraz sa nebudem chváliť teóriou … prečo? Keďže je to začiatok jari a cítime všetko umelecké vo vnútri, ako aj všetko, na čom nám záleží, je konečný výsledok.
Aj keď sa snažíme neposúdiť alebo neuviesť nič o vektorovom umení, ako aj o farbách, ako aj o tom všetkom, ja a moji kamaráti zo stola si nemôžu pomôcť: ukážeme vám niekoľko príkladov toho, ako presne zafarbiť kresbu. Je to veľmi jednoduché.
Takto by mal vyzerať úplne prvý obrázok:
Čierne aj biele vzorky, ktoré sa vám javia ako dokončený kus? Pre nás to naozaj nie je. Potom začnime tento návod Photoshop už:
Trocha by mala urobiť trochu farby, s jej obchodom. Poskytuje jej trochu hĺbky.
Photoshop TutorialAlso o nejakom odtieni? Nevyzeralo by to tak krajšie?
ShadeRrrr … môžete hrať s farbami a používať ich podľa vlastného uváženia! presne takto:
Photoshop CuttociaLand Ak ste v tom skutočne, môžete farby upraviť znova a poskytnúť jej vzhľad zombie.
Zombiesee ľudia? Môžete si zahrať s farbami, napriek tomu sa vám páči! Všetko záleží na vašej fantázii a tiež vytvára všetky druhy vektorových štýlov, ktoré sa vám páčia!

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Módna poznámka: Vezmite si jeden

šaty/kabát: BCBG | Legíny: Farba (tiež podobná tu a tu) Turtleneck: Majestic | Boots: Stuart Weitzman | Rukavice: inštruktor (starý, ale podobný tu) Taška: Sophie Hulme (tiež tu) | Náušnice: BAUBLEBAR

< >

[TheFeedProducts Style = ‘Four’]

Na chvíľu mimo mojej typickej zostavy pracovných odevov som si myslel, že zdieľam pár vzhľadov z New York Fashion Week. Dnes zdieľam súbor, ktorý som nosil na výstave BCBG minulý štvrtok ráno. Tento biely a čierny lemový kus je vlastne šaty, ale nosil som ho oveľa viac ako kabát s čiernym rolákom (plus niekoľko ďalších skrytých vrstiev za studena, pretože nie som masochista) a legíny. Legíny by sa dali ľahko nahradiť ceruzkou sukňou alebo čiernymi nohavicami, ak by ste ju chceli športovať vo formálnom profesionálnom prostredí. Osobne by som naozaj rád videl, že Olivia pápež robí, aby sa tieto šaty stali. Mám pocit, že by mohla niekoho verbálne napadnúť a potom prerušiť báječnú jednostrannú linku s trochou šľahačky s okrajom akcie do tváre. Iba myšlienka.

Sledujte @Maryorton na Instagrame!

Štvorcový

Uncategorized

Príležitostný piatok: Dom pre sviatky

Red Coat: Marc Jacobs (starý, akokoľvek mimoriadne podobný tu, tu, tu a tu) | Pruhovaný rolák: J. Team | Camel Blazer: Brooks súrodenci | Kožené legíny: prázdny denim OTK topánky: Stuart Weitzman | Náušnice: Ann Taylor | Taška: c/o reiss | Pery: mac

< >

Dúfam, že ste všetci mali úžasné Vianoce !!

Kombinéza PinStripe

kombinéza: Norma Kamali (podobná tu, tu, tu a tu) | Kabát: Teória (staré, podobné tu a tu | taška: M2Malletier | Tenisky: adidas (tiež milujte verziu Indigo) | Hodinky: c/o Daniel Wellington | Náramok: Monica Vinader | Maria | Lips: Buxom (Brooklyn) | nechty: OPI Gel (Bubble Bath)

< >

Táto kombinéza je vždy mojím chodom v dňoch, keď som veľmi vyčerpaný a/alebo jednoducho nedokážem zistiť, čo sa má nosiť. Myslím, že máte drsný deň? Tu je pre vás pružná dospelá osoba. Všetko lepšie.

Bol to krásny 75 stupňový deň tu v San Franciscu, keď som nosil túto prúžkovú kombinézu naposledy, ale v chladnejších dňoch obvykle vrstvím pod ňou rolákovú alebo golierovú prednú tričko. Spároval som to s mojimi obľúbenými bielymi teniskami, ktoré pre mňa v ten deň fungovali dobre, nepredvídateľný sartoriálny svet startupov v San Franciscu. Ak chcete získať oveľa konzervatívnejšiu možnosť topánok pre pracovné oblečenie, pozrite si tieto obľúbené položky.

Šťastný štvrtok!