Camel Hair Blazer

May 21, 2022 Uncategorized

Sveter: halogén | Nohavice: Teória Ovysledovania (podobná tu, tu a tu) | Bunda: Brooks Brothers (cenovo dostupná možnosť tu) | Topánky: Everlane | BAG: Henri Bendel | Lip: NARS (bansar)

< >

Stále sa mi pýtajú na „svorky“ pre pracujúce dievča. V reakcii na túto otázku zvyčajne reagujem „fľašou Chardonnay a spoľahlivým otváračom červeného vína“. Zvyšok je omáčka.

Gravy je však vynikajúca. Mali by sme sa pravdepodobne rýchlo rozprávať o tejto omáčke, alebo skôr o oveľa viac špecifických základných základoch, ktoré každé pracujúce dievča potrebuje. Čoskoro tu na blogu sa podelím o svoj kompletný zoznam profesionálnych šatníkov, ale po tom, čo som pred pár dňami nosil vyššie uvedené oblečenie, a žasnem nad takmer dokonalým stavom môjho trojročného vyvíjania vlasov, ktorý bol Noste oveľa viac za tieto tri roky ako prakticky akékoľvek iné jednotlivé položky, ktoré mám, myslel som si, že si zaslúži chvíľku vlastného.

Pri nákupe tohto saku pred niekoľkými rokmi som si trochu neistil, keď som si kúpil tento sako, ale veľmi rýchlo sa ukázalo ako jedna z mojich najlepších investícií vôbec. Vyberie si absolútne všetko, dá sa ľahko oblečiť hore alebo dole, a čo dokazuje skutočnosť, že ho stále predávajú rok čo rok, je nadčasová klasika. Preto by som to z celého srdca hodil na hromadu pracujúceho dievčaťa, najmä pre tých z vás v severnom podnebí. Nemôžem to odporučiť dosť vysoko!

Ale vážne som si nerobil srandu o víne …

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *