Archive: August 31, 2022

Ilustračný umelec – Katharine Asher

Sme nadšení, že sme pochopili viac o našej minulosti, o tradícii nášho súčasného obrazu. „Ilustrácia“?
Dnes budeme hovoriť o Katharine Asherovej, ilustrátorovi na voľnej nohe 21. storočia, ako aj s dizajnérom. Zameriava sa na módu, ako aj na figuratívnu prácu, zlepšuje odtiene a detaily. Pretože väčšina jej štýlov replikuje tancujúce ženy, dôraz sa kladie na ich krásu pohybu. Má skutočne veľké oko na obnovenie pohybu a akcie počas svojich ilustrácií. Ako umelkyňa sa rada pozrie na to, ako si užíva tento okamih, keď vytvára obrázok, preto na ilustráciu. Vo svojom voľnom čase, Katharine vždy tancovala, takže preto sa s nami vybrala „hovoriť“ s výrobou návrhov, že návrhy ovládajú tanečné zručnosti. Na jej obrázku uvidíme rad žien tancujúcich salsu, jazzu a bude mať fantastický čas.
Katharineova kariéra sa začala promóciou na College of Art, ako aj v štýle v Torbay, potom ukončila Harrow College of Art so sídlom v Londýne svoj titul výtvarného umenia v Uwe Bristole so špecializáciou na sochárstvo. Nevyžaduje sa, že je mimoriadne ambicióznym ilustrátorom s fantastickými vyhliadkami týkajúcimi sa budúcnosti.
Zistil som, že o jej fascinujúcich ilustráciách z www.illustrationweb.com, kde má veľké portfólio, môžete s nimi vyhľadať a vybrať si ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Predtým, ako som sa dokonca pozrel na ilustrácie, som išiel do klasifikácie posudkov, ako som bol ohromený nádhernými slovami, ktoré boli uvedené o jej talente.

Môžem len tvrdiť, že sa jej podarilo podať príťažlivosť a eleganciu počas svojich ilustrácií, čo inšpirovalo veľké množstvo ľudí, aby si kúpili umelecké diela, ako aj módu. Aj keď má celé portfólio vyrobené z jemných, odstraňte čiary a odtiene, keď ilustruje prírodu, využívanie čistoty je oveľa rezervovanejšie a sústredené na záujmy detailov. Nechám vás vidieť pár z jej práce ako ilustrátorka. Dovoľte mi pochopiť, čomu veríte, môžete sa s ňou zvoliť, aby ste sa s ňou dostali do kontaktu.

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Tričká UgMonk-Minimálny dizajn

Ugmonk začal pre lásku k typografii a minimálny dizajn a rovnako ako všetko začalo z vášne, štýl a dizajn rezonovali s ľuďmi a spôsobili, že značka sa rozrástla v podnikanie založené na zdravom rozume. Vyvinula sa paralelne s zložitými a komplexnými vzormi, ktoré vydávali iné línie, čo zvýrazňuje prémiu v jednoduchých, čerstvých dizajnoch.
S každým vydaním a funkciou na blogoch Ugmonk organicky rástol, ústne, čo je mokrý sen každej značky – prinútiť ľudí, aby o tom hovorili, odporúča ho svojim kamarátom a posilniť meno. Ale všetko bolo získané neskoro v noci, dlhých víkendoch a starostlivo zamyslenej logistiky.
Majiteľ, Jeff Sheldon, urobil linku viac ako len tričko-je to myslenie, ktoré mu pomohlo urobiť skok, podstúpiť vypočítané riziko a venovať všetok svoj čas a energiu budovaniu značky. Pre druhé výročie boli obmedzené tričká zabalené do vlastných drevených škatúľ spolu s podpísanou zberateľskou kartou. Neskôr pridali výtlačky, hrnčeky a skicáre, sledujú 7-stranovú funkciu v časopise Computer Arts.
Spolupracovali tiež s charitatívnou spoločnosťou, aby dali jedlo potrebným deťom na celom svete, otvorili obchody a butiky v niekoľkých krajinách, dodali vo viac ako 55 krajinách na svete a niektoré návrhy vyzdvihli Urban Outfitters.
Bez ohľadu na to, aká veľká je značka, pocit počuť o sebe v médiách je rovnako vzrušujúci, keď vidí niekoho na ulici, ktorá má na sebe svoje návrhy, čo je najvyššie komplimenty a povzbudenie.
Podľa slov Jeffa:
„Mojím cieľom je poskytnúť každému zákazníkovi rovnaké inovatívne návrhy, kvalitný tovar a vynikajúci zákaznícky servis, ktorý by som chcel. Chceme, aby sa „Ugmonk“ stal jednoducho ďalším spôsobom, ako povedať „skvelé návrhy a vynikajúce služby“.
Cesta k NowHeromountainsit’s The Little Thingit o časom nejednoznačnom

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Ako tento rok okorenila nudnú šatník zimnej sezóny?

Ako tento rok okoreniť nudný šatník zimnej sezóny?
28/12/2020, zverejnil Alanic Global

Ak chcete do šatníka zimnej sezóny pridať trochu korenia, ste na najlepšom mieste. Mohli by ste vlastniť hlavné sezónne trendy oblečenie, ktoré prišlo do hry, ale existuje niekoľko mikro-trendov, ktoré majú, pretože bublajú, o ktorých si myslíme, že by ste mali vedieť.
Tieto menšie, ale stále veľmi dôležité štýly trendov sú presne to, čo potrebujete na aktualizáciu osobného štýlu pomocou Panache. Jeden z populárnych veľkoobchodníkov s odevmi súkromného štítkov prišiel s kolekciou oblečenia, na ktorú sa môžete pozrieť. Preto sa dozviete viac na blogu nižšie.
Potápané vesty
Ak chcete teplo bundy Puffer, ale nie na väčšinu, je vaša najlepšia stávka nafúknutá vesta. Vďaka Fashoinistas po celom sociálnych médiách je tento trend taký, ktorý túto zimnú sezónu získava veľa pary.
Biele studne
Wellies bublal celý tento jeseň a zima, objavili sme však novú farbu, ktorá sa prepašuje do rotácie a táto farba je biela. Vďaka tomuto čerstvému ​​trendu v oblasti topánok spôsobí, že akýkoľvek outfit zimnej sezóny sa bude cítiť oveľa vzrušujúcejšie a sofistikovanejšie!

Prešívané oblečenie
Túto zimu zostaňte pohodlní v obľúbenom trende vrstvy všetkých, jediné prešívané vrchné odevy. Ak máte radi pocit, že ste celý deň zviazaní v prikrývke, potom by sme vám odporúčali, aby ste do jedného z nich investovali. K dispozícii v nespočetných farbách, môžete zásobovať neutrálne elegantné odevy zimnej sezóny.
Logo
Najlepšia časť oblečenia je niekedy v detailoch a trend logo pančucháče je dôkazom presne o tom. V súčasnosti trend loga OTT tvrdo bzučí po celom sociálnych médiách. Môžete si tiež zvoliť nepredvídateľné pridružené, ktoré nie sú spojené so značkami odevov, aby ste vytvorili úžasné vyhlásenie.
Prajete si investovať do flanelových pyžamových nohavíc pre váš obchod? Kontaktujte jedného z populárnych poskytovateľov a investujte do množstva takých sartoriálnych odevov, ktoré poskytovateľ má na sklade. Môžete dokonca využiť prispôsobené oblečenie pre svoj obchod. Z tohto dôvodu komunikujte požiadavky na odevy do tímu pomoci.
Audio verzia: Ako tento rok okorenila nudnú šatník zimnej sezóny?
Smer:

Značky:
Flanel Clothing Producent v Austrálii
Flanel Clothing USA
flanel pyžamové nohavice veľkoobchodné
Výrobcovia flanelových nohavíc na Ukrajine
veľkoobchodné nohavice
Výrobcovia tričiek flanelov na Jamajke
Flanel Tričká veľkoobchodné distribútori v Severnej Amerike
flanel tričká Veľkoobchod v Španielsku
pánske dizajnérske košele flanel
Private Label Apparel v Kostarike
Výrobcovia odevov pri súkromí v Belize
odev
Producent odevov pri súkromí
Výrobcovia odevov pri súkromí v Nórsku
Poskytovatelia súkromných štítkov v severnej Macedónsku
Private Label Clothing USA
Veľkoobchodníci s odevmi pri súkromí
Producenti pri súkromných štítkoch v Poľsku
Private Label Wholesale Clothing v Saudskej Arábii
Veľkoobchod Flanel Clothing v Spojených arabských emirátoch
veľkoobchodné flanelové nohavice
Veľkoobchodné flanelové tričká vo Švajčiarsku
Veľkoobchod poskytovatelia tričiek Flanel v USA
veľkoobchodné odevy private etikete

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

Uncategorized

Freedom 54 Garments Line označte ich 1-ročnú míľniku

Freedom54, ktorá sa narodila s cieľom skončiť ako najúspešnejším africkým odevným podnikom na svete, čo znamenalo produkciu vynikajúcej hodnoty pre klientov, ako aj zabezpečiť, aby sa každý Interakcia presahuje očakávania klientov. To tiež znamená, že vyrábajú africké výrobky inšpirované africkými výrobkami, ktoré sú najlepšie vhodné pre ľudí zo všetkých prostredí.
Dnes sa tričká tričiek predávajú za 22,00 dolárov, ako aj pod, vyrobené v Spojených štátoch, ako aj v časti Afriky; Sú to všetky 100 % bavlnené, najjemnejšie priadze, najväčšie spoločné pre šitie konštrukcie, najlepší fit, priniesli najdlhšiu nositeľnosť a vytlačené v Houstone v Texase.
Cestovali viac ako 10 000 míľ cez špecifikáciu Texasu, na oslavy a módne prehliadky, ako aj v roku 2014, ako aj my plánujeme ísť do Denveru, Portlandu, Seattlu a Brooklynu – vynikajúcu šancu zapojiť sa do zákazníkov. Flexibilita 54 slúžila ako predajca na viac ako 10 podujatiach, ako aj teraz má viac ako 10 farebných variácií košieľ, zatiaľ čo viac ako 10 percent celkových zárobkov prispieva k neziskovým organizáciám, ktoré v Spojených štátoch zmenia.

Šťastné 1 rok výročie pre flexibilitu 54 odevných liniek!
Ženy Life Treemusicthe Elephantred Mask

0/5 (0 recenzií)

Capped dochádzanie

Strieľal Rebecca Dale

Hat: J. Tím (tiež sa mu páči v tejto farbe; podobné tu, ako aj ďalšie nižšie) Coat: Club Monako (vypredané online, aj keď v obchodoch sa stále ponúka; podobne ako táto orezaná verzia na jar) | Košeľa: Brooks súrodenci Nohavice: Banánska republika Topánky: Kate Spade (staré, ale podobné tu, tu a viac nižšie) Belt: Banánska republika (podobná tu a tu) | Náhrdelník: Ruby Kats Prstene: Gorjana | Polisk: Essie (A-list)

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete športovať baseballovou čiapkou v kancelárii, určite to môže byť fantastická metóda, ako udržať vaše vlasy v kontrole a zároveň odvážiť aspekty počas dochádzania. Pretože to je všetko – funkčnosť. To nemá nič spoločné s presne s tým, ako štýlové a chutné, toľko z nich je (pozri nižšie). Áno. Tu je iba 100 % slepý pragmatizmus.

(Ale vážne, aké sú obdivované?)

(Nepáči sa mi, že som len skladal „Adorbs“)

Šťastný pondelok!

P.S. Ak ste sa nedostali do darčekov Longchamp … no, vyžaduje to okamžite to opraviť. Na počesť 20. výročia ikonického Le Plage Tote Longchamp poskytujem jednu z týchto krásom troch šťastných čitateľov. Vstup je hlúpo ľahký. Podrobnosti nájdete nižšie!

Nakupujte príspevok:

Longchamp Le Pliage prepravuje darčeky pravidiel cesty:

Pomocou miniaplikácie Rafflecopter nižšie môžete ísť do svojho mena do tomboly až šesťkrát tak, že urobíte akýkoľvek typ nasledujúcich: (1) dodržiavanie TCC na Instagrame; (2) sledujte TCC na Facebooku; (3) sledujte TCC na Twitteri; (4) sledujte TCC na Pintereste; (5) Sledujte TCC na bloglovin; a/alebo (6) tweet o darovaní.

Rozdanie sa zavrie o 17:00 EDT vo štvrtok 27. marca 2014.

Traja víťazi budú náhodne vybraní z kvalifikačných vchodov s Rafflecopterom.

Každý šampión dostane Longchamp Le Pliage Big Carry vo farbe podľa svojho výberu.

Výhercovia budú informovaní do 48 hodín.

Giveaway Rafflecopter

Deň v živote: hodinu po hodinovej poruche môjho normálneho pracovného dňa

tento víkend budem hovoriť na konferencii Create & Cultivate tu v NYC a minulý týždeň ma redakčný tím C&C požiadal Ponúknite detaily s nitty-drsné podrobnosti o tom, ako mi vyzerá normálny pracovný deň. Od skorých ranných bitiek s budíkmi po týždňové tréningy, ranné stretnutia a konferenčné hovory neskoro v noci vám dávam pohľad na môj rozvrh bez toho, aby sa pozrel. Kliknite sem a prečítajte si celý príspevok na svojich stránkach!

Loui Jover Ink Artist

Loui Jover Illustrator a atramentový umelec
Všetci sa cítime ako umelci, oveľa viac -menej, niektorí z nás prijímajú názov „umelca“, niektorí z nás poteší umenia a niektorí z nás nerozumejú umeniu. Muž, ktorého chcem predstaviť, je jedným z láskavých umelcov. Naozaj zahŕňa umenie a uspeje, že robí niekoľko veľkolepých umeleckých diel s nízkymi zdrojmi.
Hovorím o Loui Joverovi, austrálskemu umelcovi, ktorý si vybral iný spôsob, ako ilustrovať. Pracuje s atramentom a papierom. Vyzerá ľahko až do tohto bodu, však? To, čo robí Loui výnimočným, je to, že robí svoje ilustrácie na starý, veľmi starý papier zozbieraný z použitých kníh. Prilepil ich spolu, aby vytvoril väčšie listy, kde kresliť.
Nikdy som si nemyslel, že atrament môže vyzerať tak úžasne na opotrebovanom papieri, ale ako povedal, že „atrament“ sa stal jeho životnou krvou. Pozrite si úplné portfólio Loui Joverovej tu.

0/5 (0 recenzií)

Skirted

pictures by Melanie Riccardi

Look 1: JACKET: c/o [glink href=”http://bit.ly/1CZq6ra” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / The Trench Jacket” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  SKIRT: c/o [glink href=”http://bit.ly/1IYqIhy” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / best type White Pencil Skirt” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  SCARF: c/o [glink href=”http://bit.ly/1BX9n3Z” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / Divinity Pashmina fringe Scarf” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  CARDIGAN: c/o [glink href=”http://bit.ly/1DDGo9X” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / 3/4 Sleeve Silvertone snap Cardigan” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink] (also like this [glink href=”http://bit.ly/1BX8Mzk” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / The SoCal V-Neck Blouson Tee” noninteraction=”true”]top[/glink])  |  NECKLACE: c/o [glink href=”http://bit.ly/1CZuSoF” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / Glass Pearl Silvertone Collar Necklace” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  SUNGLASSES: c/o [glink href=”http://bit.ly/1wJ7Sd3″ target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”Warby Parker” elabel=”Warby Parker / Piper” noninteraction=”true”]Warby Parker[/glink]  |  SHOES: Club Monaco (old but similar [glink href=”http://bit.ly/1CZr1YX” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / Divinity eco-friendly Two-Piece Heels” noninteraction=”true”]here[/glink])  |  EARRINGS: c/o [glink href=”http://bit.ly/1DDL7IM” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / acrylic Pearl Silvertone Stud Earring” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  LIPS: [glink href=”http://bit.ly/19BYkFC” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”Nordstrom” elabel=”Bobbi brown / Monday to Sunday Creamy Matte Lip Color” noninteraction=”true”]Bobbie Brown[/glink]  |  NAILS: Essie ([glink href=”http://bit.ly/19yDTJn” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”Nordstrom” elabel=”Essie / nail polish Corals” noninteraction=”true”]Enuff is Enuff[/glink])

Look 2:  SKIRT: c/o [glink href=”http://bit.ly/1CZu7w1″ target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / leather teasing Skirt” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  SHOES: c/o [glink href=”http://bit.ly/1CZv33h” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / Black strap Mule” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  SHIRT: c/o [glink href=”http://bit.ly/1DDLEdL” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”Brooks Brothers” elabel=”Brooks siblings / Non-Iron fitted gown Shirt” noninteraction=”true”]Brooks Brothers[/glink]  |  BRACELET: c/o [glink href=”http://bit.ly/1Dj6joX” target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / Black and White acrylic Pearl wrap Bracelet” noninteraction=”true”]White home Black Market[/glink]  |  SUNGLASSES: c/o [glink href=”http://bit.ly/1wJ7Sd3″ target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”Warby Parker” elabel=”Warby Parker / Piper” noninteraction=”true”]Warby Parker[/glink]  |  SCARF: old, [glink href=”http://bit.ly/1DDAfe1″ target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”Nordstrom” elabel=”Nordstrom / Womens elongate Scarves” noninteraction=”true”]similar here[/glink]

[thefeedproducts style=’four’]

< >

I can’t believe of a fresher, a lot more beautiful spring color than this [glink href=”http://bit.ly/1IYmhU4″ target=”_blank” ecategory=”rstyle affiliate” eaction=”White home Black Market” elabel=”White home Black Market / Divinity browse Results” noninteracMint Green [/Glink]. Doslova. Snažím sa vás nájsť s farbou, vďaka ktorej sa chcete najskôr ponoriť do predbežného výklenku, ktorý sa tu deje oveľa viac, ako sa tu deje mätová mágia. Trh s bielym domom je v tomto senzačnom [GLink href = ”http://bit.ly/1iyhu4 ″ Target =‘ _ blank ”eKategory =” rstyle Affiliate ”Eaction =” Biely čierny trh ”elabel =” biely Domov čierny trh / Divinity Prehľadávať výsledky „Noninterakcia =“ true ”] Pastel [ / Glink], takže ich skontrolujte, zatiaľ čo sa snažíte osviežiť svoj jarný šatník. Dnes som spároval mincovňu eko-priateľské [GLink href = ”http://bit.ly/1czq6ra” target = ‘_ blank” eCategory = ”rstyle Affiliate” EACTION = ”Biela čierna trhová trh /Trenčová bunda “noninterakcia =” true ”] bunda [/glink], [glink href =” http://bit.ly/1bx9n3z ”target =‘ _ prázdne ”eCategory =” rstyle Affiliate ”Eaction =” White Home Black Market trhu ”ELabel =” biely domáci čierny trh/božstvo Pashmina Fringe Scarf ”noninteraction =” true ”] šatka [/glink] a [glink href =” http://bit.ly/1ddgo9x ”target =‘ _ blank ”ecategory =” rstyle Affiliate „Eaction =“ Biely domáci čierny trh ”eLabel =” biely domáci čierny trh/3/4 rukávy Silvertone Snap Cardigan ”noninterakcia =” true ”] Top [/Glink] s jednou z ich klasických bielych ceruziek [GLink HREF =” HTTP : //bit.ly/1iyqihy ”target = _ blank” eKategory = ”rstyle Affiliate” Eaction = ”Biely domáci čierny trh” elabel = ”biely domáci čierny trh/najlepší typ bielej ceruzky sukňa” noninterakcia = ”True”] /glink], ale tiež sa mi páči farba spárovaná s ružovou farbou a blues (ty GH s najväčšou pravdepodobnosťou nie spolu. Ukľudni sa). Ako vidíte trochu s mojou fuchsia/red [glink href = ”http://bit.ly/19ydtjn” target = ‘_ blank” eCategory = ”rstyle Affiliate” Eaction = ”Nordstrom” elabel = ”Essie/laskne koraly na nechty ”Noninteraction =” true ”] nechty [/glink] a [glink href =” http://bit.ly/19bykfc ”target =” _ blank ”eCategory =” rstyle Affiliate ”Eaction =” Nordstrom ”elabel =” bobbi hned/bobbi hned/bobbi Pondelok až nedeľa krémová matná farba pier „noninterakcia =“ true ”] Lip [/Glink] Farba, ekologicky priateľská spárovaná s kontrastnou farbou môže byť dynamit.

Zvonená koža [glink href = ”http://bit.ly/1czu7w1 ″ target =‘ _ blank ”eKategory =” rstyle Affiliate ”eaction =” biely domáci čierny trh ”eLabel =” biely domáci čierny trh/kožená sukňa ”noninterakcia” = ”True”] sukňa [/gllink] v Look Two je ďalšou z mojich obľúbených na jar. Farba je mimoriadne univerzálna a vzhľadom na to, že koža v posledných rokoch dominovala jarné dráhy, je najvyšší čas, aby ste sa vyskytli v tejto sezóne. Avšak tento [GLINK HREF = ”http://bit.ly/1czu7w1 ″ Target =‘ _ blank ”eKategory =” RSTYLE Affiliate ”Eaction =” Biely domáci čierny trh ”eLabel =” biely čierny trh/kožená škádlenie ”neinterakcia” = ”True”] Sukňa [/Glink] je jedným z tých úžasných, skutočne celoročných kúskov. Vidím, že je spárovaný s čiernymi pančuchami, topánkami a mikinou, ktorá príde v októbri, rovnako rýchlo, ako môžem so sandálmi a základnou skladovacou nádržou v letný deň. Ako viete, vždy hľadám vynikajúce diela pracovných odevov, ktoré ma nenastavia z tekvice, takže som nadšený, že som objavil tak veľa nových obľúbených položiek WHBM. V prípade, že ste to vynechali skôr v týždni, skontrolujte oslavu nohavíc WHBM, ktorá sa uskutočnila v pondelok tu!

Sledujte @Maryorton na Instagrame!

Štvorcový

Toto publikovanie bolo vytvorené v spolupráci s [glink href = ”http://bit.ly/1oonbs9 ″ target =” _ blank ”eCategory =” Rstyle Affiliate ”Eaction =” Biely čierny trh ”elabel =” White Home Black Market/HomePage Trh/HomePage ”Noninterakcia =” true ”] Biely domáci čierny trh [/glink].

110 Typografie výtlačkov-Bundle Promo za pouhých 47 dolárov

Typografia Bundle Tshirt-110 návrhov pripravených na tlač
Už sme vás formálne predstavili extrémne kvalifikovaného ilustrátora továrne na tričko s jedným z našich pravidelných dizajnérskych rozhovorov. Kliknutím doprava tu získate osviežovač na pozadí Fire Bolt a výtvory.
Teraz, keď má vašu pozornosť, zvyšujeme podiely a tiež sa spájame, rovnako ako vyrábame vynikajúci produkt. To je obrovský zväzok 110 jeho návrhov, ktorý by za normálnych okolností maloobchodný predaj za 2110 dolárov, keby ste si mali kúpiť štýly osobitne. Avšak ako zväzok je možné celé portfólio kúpiť za jednoduchých 47 dolárov. Kliknutím na obrázok nižšie ho zobrazíte v celom rozsahu.

Čím viac, tým veselejšie, však? Nákup vo veľkom bude vždy najlepšou ponukou, ak ste odborník, ktorý hľadáte konzistentnú zbierku výtlačkov tričiek pre vaše podnikanie. Štýl sa sústreďuje okolo typografického textu s vintage dotyk, ale tiež obraz so silnými odkazmi na popkultúru.
Je mimoriadne dôležité pochopiť, že ich nemáte zákonne povolené, aby ste ich predali v digitálnom formáte. Mali by ste ich však využívať iba v tlačenom štýle, napríklad na oblečení, príslušenstve a ďalších fyzických produktoch. Štýly majú predĺženú licenciu, mali by ste si ich však kúpiť výlučne na predaj fyzických produktov. Viac informácií o tom, ako presne ich využiť, ako aj o obmedzení autorských práv, nájdete v časti Zmluvné podmienky!
Tu je niekoľko z digitálnych produktov:

0/5 (0 recenzií)

Artist of the Week – Joe Fenton Ručne kreslené štýly

Joe Fenton je neuveriteľný ilustrátor, ktorý vzdoruje ľudským legislatívam trpezlivosti. Je Britom, ale žije však v New Yorku. Produkuje niekoľko najnáročnejších a najvýznamnejších kresieb, aké kedy predpokladali, ako aj s prírodnou zručnosťou a odhodlaním. Mnoho z jeho diel je ručne ťahaných v grafite a zabezpečuje posledné dotyky v atramente aj akrylových látkach.
Príbehy, ktoré rozpráva vo svojich mimoriadne zložitých štýloch, sú veľmi hĺbkové a tendencie k dokonalosti. Len málo umelcov má schopnosť pracovať na štýle 10 mesiacov, 10 hodín denne, aby to dosiahlo. Ukáže sa jeho záväzok pre umenie, ako aj pre presne to, ako sa ponorí do procesu stvorenia. Predstavuje kus štýlu podľa kusu do malej mierky a potom podrobnosti spojí, aby napísal tieto neuveriteľné umelecké diela. Pripúšťa, že jeho kúsky vykazujú neustále znepokojenie zo smrti, ako aj z čohokoľvek neznámeho ako v „samote“, s množstvom narážok na náboženskú symboliku, aj keď nie je absolútne náboženský človek. Pretože čokoľvek je také hĺbkové aj zložité, jeho diela vás pozývajú, aby ste sa pozerali na neprekonateľný svet tajomstva.
Genesis 2010 Marauders Banquet 2010genesis 2010 Lullaby – 2011Pride – 2010 Joyriders – 2011Solitude – Detailsitude – Detailsolitudesolitude

0/5 (0 recenzií)