Archive: July 29, 2022

TREND MEMO DAY 9: velvet

MARIGOLD CUT-OUT TURTLENECK: c/o A.L.C.  |  VELVET tuxedo PANTS: Veronica Beard (sold out in gold, however virtually identical dupe HERE!) |  PEEP-TOE MULES: old, similar here  |  MULTI JEWEL-TONED BAG: Tory Burch  |  SCULPTURAL EARRINGS: Amber Sceats

Taking the number 9 spot in our trend Memo series is the trend that’s probably already blowing up your Instagram feed—VELVET.  Back with a vengeance from last year’s quick entrance on the scene, the velvets of this season are a lot more elevated than ever before.  We’re talking velvet suits, dresses, full-length dusters, block-heel pumps as well as even velvet hair ties (which I’m absolutely digging, BTW).

Before we dive in, one game-changing PSA: Today’s cut-out sweater as well as these perfect A.L.C. gold velvet trousers are from Neiman Marcus’s killer CUSP line.  elegant week at Neiman is happening ideal NOW, so all CUSP items are 25% off through October 8th with code CHICWEEK.  If you haven’t taken a look at the CUSP collection before, let me be the first to tell you that it is to die for, so hop to!

This cut-out turtleneck by A.L.C. is quickly one of my favorite purchases of the season, as well as while I love me a elegant monochromatic look, just wait ’til you try this sucker on with blue jeans.  With a bold cherry red lip, the color combo is dynamite.  Marigold yellows are an massive color trend this season—part of the emphasis on all things jewel-toned—and when it pertains to the color of the season, they are definitely in the running for the primary spot… err… the gold, if you will.

You’d be hard-pressed not to notice that the top trends this season inter-mix like conjoined twins.  Today’s opulent Veronica Beard velvet tuxedo pants are a gorgeous melange of today’s featured velvet trend with two other standouts of this series: yesterday’s jewel tones and the luxe leisure trend from Day 2.  With sporty rock-out vibes as well as pajama feels, these luscious beauties are as comfortable as they are beautiful.  Everybody as well as their sister need to agree, since regrettably the marigold is sold out anywhere (you can still snag them in black), however these gold A.L.C. trousers are the best dupe.

Continuing on the jewel tones vibe, cue this to. die. for. Tory Burch chain-link bag (also here in a gorgeous black as well as blue combo).  I alerted you yesterday that you’d be seeing a lot of this sucker, as well as I wasn’t kidding.  likewise on the accessory front, sculptural earrings are trending huge time, as well as it doesn’t get any type of much better than these sensational Amber Sceats beauties.  I’m likewise eyeing up these babies which are on sale!

As mentioned, it’s a terrific time to round out your fall wardrobe as well as score some trendy fall pieces on major sale during Neiman Marcus’s crazy Cusp sale that ends on Sunday!  I’ve got this velvet stunner in my shopping cart ideal now.  If there’s a a lot more gorgeous blazer on the market, I attempt you to find it.  When shopping the Cusp sale, don’t forget to use code CHICWEEK for the 25% off!!

WEAR TO WORK

This sophisticated sheath dress is the best way to incorporate velvet into your work wardrobe.  It would look best with a traditional black blazer on top, or even better, layer a traditional white long-sleeve button down underneath and leather waist belt.

I’m in LOVE with these wide-leg trousers. The traditional cut as well as expert tailoring make these pants a terrific investment piece that you’ll wear over as well as over again.  If you’re trying to find a a lot more budget-friendly alternative, check out these under $100 straight-leg pants!

If you’re seeking to add a subtle touch of velvet, don’t miss this gorgeous barrette!

If you’re as down with jewel tones as I am, don’t miss this tailored velvet blazer…

If you’re into velvet footwear, check out these stunning bow slides in navy as well as black…

This long-sleeve turtleneck is best for pairing with a traditional blazer as well as trousers for a killer wear-everyday ensemble.

This gorg satin-trimmed midi skirt can take you from the office to a special night out in no time flat.

BRB, OUT OF OFFICE

How best are these velvet sneakers?!

You people know how much I love a good sailor pant, so sailor detailing + velvet? počítaj so mnou.

If you’re in the market for a new cocktail dress, check out this off-shoulder beauty or this stunner!

Checking off your staple wardrobe needs this fall? These tailored black velvet pants have you covered.

This black velvet choker is the best little something to add drama to a traditional v-neckline.

You can plan on seeing me in this velvet bodysuit very soon.  Drooling!

MY favorite velvet picks OF THE SEASON

CHECK OUT THE rest OF THE trend MEMO SERIES!

Thanks to Neiman Marcus for partnering on this post!

Uncategorized

Realistický balík Mockup – 238+ položiek

Realistický zväzok Mockup
Sme tu v podnikaní grafického dizajnu a všetci veľmi dobre vieme, aké pôsobivé sú prvé vystúpenia. Prezentácia niekedy robí polovicu práce. To priťahuje, lákavé a uvedenie výrobkov do perspektívy. Vy ako dizajnér viete o množstve použitia vašich vlastných produktov, ale zákazníci, klienti – netrénované oko verejnosti všeobecne – ho na prvý pohľad nevidia.
Existuje veľa predsudkov o tom, čo je logo alebo ako ho používať. Niektorí nebudú kladú na prezentáciu svojich výrobkov taký veľký dôraz, pretože sú si istí, že kvalita ľahko prenikne a je zrejmá. No, nie toľko.
Keď začnete podnikať, logo je vaša identita, ktorú musíte byť schopní začleniť a do širokej škály médií – tento druh predstierania vykonávajú skúsení dizajnéri; Pokiaľ ide o zábery výrobkov, sú absolútne dôležité pre predaj a presvedčenie kohokoľvek, kto by si kúpil. Spotrebitelia vedome nevedia, prečo si vyberajú jednu vec na druhej online, ale vy ako dizajnér poznáte podčiarknuté vlastnosti profesionálnych prezentácií. Musia nahradiť nedostatok fyzickej interakcie.
Bez ohľadu na to, čo predávate – digitálne ilustrácie, umelecké šablóny, fotografia, grafické služby alebo akékoľvek fyzické produkty – musíte zintenzívniť svoju hru a dať svoje výrobky do kontextu, urobiť z nich čo najrealistickejšie. Takto vznikla realistická digitálna prezentácia, a tiež preto, že nie každý si môže dovoliť pre každý produkt nespočetné fotografie. Namiesto toho môžete tieto šablóny použiť na integráciu svojich produktov do „príbehu“.
Presnejšie povedané, ďalšia sada, ktorú vytvoril Pere Esquerrà, obsahuje viac ako 238 realistických záberov v hodnote 1135 dolárov, bude mať veľmi užitočný pre tých, ktorí hľadajú šablóny loga, umelecké vybavenie/pivo/staré makety a video a video makety, textúry akvarelu. Okrem toho dostanete bonus: Sheena Font. Ale viem, čo si myslíš: Je to drahé. Čo keď vám poviem, že ho môžete získať iba za 15 dolárov! Je to pravda!
GraphicLoot.com ponúka tento vynaliezavý balík v spolupráci s autorom, za symbolickú cenu, ktorú by som mohol povedať za obmedzený čas. Po dokončení nákupu sa produkt dodá okamžite. Umelecké dielo je možné použiť na osobné a komerčné projekty, ale súbory nie je možné predložiť alebo prerozdeliť.
Tu je niekoľko príkladov zo zväzku:

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Niečo modré

Photography od Melanie Riccardi

Šaty: Auguste | Taška: Ralph Lauren (podobne tu, tu a ďalšie nižšie) S. S. Sandals: Joie (podobné tu a tu) | Slnečné okuliare: Ray-Ban

< >

Obrovské poďakovanie všetkým za vaše dobré želania a sladké správy pre našu svadbu minulý víkend. Bol to skutočne nezabudnuteľný deň, ktorý určite prekonal naše najdivokejšie očakávania. Rich a ja sme neopísateľne šťastní a boli sme nesmierne požehnaní vyliatím lásky od kamarátov a rodiny, ktorí s nami oslavovali v Milwaukee, a tiež od mnohých z vás, ktorí poslali také ohromujúce správy o blahoželanie a dobré želania. Nemôžem sa dočkať, až dostanem fotografie späť z nášho svadobného víkendu, aby som sa s vami mohol podeliť o všetky podrobnosti!

Dnes odchádzame na svadobnú cestu a budem zdieľať veľa úderov z našich ciest na Instagrame, takže zostaňte tam v dotyku 🙂 Medzitým mám veľa oblečenia, ktoré tu zdieľam, vrátane tohto vzhľadu Od minulého týždňa, keď som bežal okolo ohromujúceho Milwaukee, ktorý bežal na poslednú chvíľu svadobné pochôdzky. Dresy Blue Maxi sa dnes zobrazujú jedným z mojich absolútnych obľúbených, a keďže som taký maxi šaty, myslel som si, že zdieľam niekoľko ďalších, ktoré túžim po …

Predchádzajúca položka

1 z 15

ďalšia položka

Uncategorized

Stiahnutie dňa – zadarmo písmo „Streetwear“

zadarmo písmo „Streetwear“
Streetwear je silné a štýlové retro ovplyvnené písmo skriptu vhodné pre logo, plagát, branding, balenie a dizajn tričiek. Vyzerá to ako móda šesťdesiatych a 70. rokov, ako aj v prípade písma pridruženého k tomu, ako aj v rovnakom čase zábavná aj zábava. Môžete získať prístup k alternatívnym postavám Streetwear pomocou programu OpenType Savvy, ako je Adobe Illustrator a InDesign. Bezplatné stiahnutie písma ponúka Artimasa Studio, inovatívne so sídlom v Indonézii. Ak chcete získať prístup k tomuto digitálnemu zdroju, stačí kliknúť na ľubovoľný typ obrázkov a budete nasmerovaní na stránku Behance, ako aj na odkaz Dropbox. Licencia: Bezplatné osobné a komerčné. Užite si to!

0/5 (0 recenzií)

Hodvábna košeľa + Chunky pletená mikina

Najprv musím tvrdiť, že sa mi táto košeľa páči … avšak som tým trochu zmätený. Ak to skontrolujete v Slonovine u obchodníkov práve tu alebo tu, uvidíte, prečo som veril, že dostávam šaty midi/koleno. Zdá sa, že dĺžka je správne zobrazená čiernou farbou, avšak v slonovine a zelenej farbe je na modeli oveľa dlhšia ako v skutočnom živote. Ako dnes vidíte na fotografiách, nie je to tak dlho. Myslím, že som vysoký (5’10 ”), ale nie som taký vysoký. Musel by som byť Yao Ming, aby to vyzeralo tak krátke, rovnako ako Yao Ming nenosí veľa košele.

Takže toto šaty pre mňa pre kanceláriu nie sú dosť dlho, avšak pre všetkých mojich malých dobrých priateľov tam môžete len urobiť, aby to fungovalo. Ak ste vysoký ako ja, môžete ju absolútne nosiť ako tuniku na nohavice (napríklad košeľa, ktorú som tu navrhol). Bez ohľadu na dĺžku som však aj tak spadol ako s šatami a v pravom móde košeľa, bola to jedna z mojich najodolnejších svoriek neskoro. Už predtým som veľa košíky košele, ako aj o tomto preferovanom šatníku, nebudem opäť vosk , Navrhoval by som investovať do hodvábnej košele. Ako teraz. Môžem takmer uistiť, že to bude jedným z najlepších desiatich – nie je päť najlepších najpoužívanejších produktov vo vašej skrini. Veľkou správou je, že to je tiež k dispozícii v čiernej, armádnej zelenej, ako aj dva rôzne pruhy. Yahtzee.

Tento outfit som použil minulý víkend a tiež som miloval kontrast medzi Svetelnou hodvábnou košeľou Slonoviny a ťažkým sivým robustným pleteným sveterom. Merkuriálne podnebie v San Franciscu si vyžaduje veľa vrstvenia, takže mi toto kombo udržiavalo pohodlné všade pred spustením úloh, ako aj nákupu počas dňa na večeru, ako aj nápojov v noci. Rovnako som si v poslednej dobe držal túto mikinu pri stole, pretože je to najchudobnejšia vec, ktorá sa má hádzať počas mrazivých popoludní. Je to ako veľké, slepé objatie. Niekedy si v ňom zdriemam pod stolom.

Srandu, mami. Srandu. K tomu došlo raz.

Šaty: Zariadenia (tiež ako pruhovaná verzia tu, ako aj podobné štýly tu a tu) | Sveter: C/o Everlane | Boots: Stuart Weitzman | Taška: Dolce & Gabbana | Slnečné okuliare: Miu Miu c/o ditto

< >

Šťastný piatok, všetci! Majte úžasný víkend!

Uncategorized

Sme pekní – 50% zľavový predaj, okolo výtlačkov

, to je pre dámy, pre módne kinky, pre nadšencov zvierat, ako aj okolo nadšencov výtlačkov. Je stále leto, kde žijete? Alebo ste nostalgický o tom, že to končí? Alebo ste jedným z tých svedomitých ľudí, ktorí dostávajú letné oblečenie v zime, ako aj Vicversa? No, jedna z metód ste na liečbe z „sme pekní“ (áno, skutočne sme). Značka má 5 rokov a oslavuje sa s úžasným 50% zľavom, ktorý si nás žien v USA milujú. Kliknutím na obrázky pre všetky podrobnosti o produkte však môžete kliknúť priamo tu pre celú zbierku položiek predaja. Veľa šťastia nestojí šťastie!

0/5 (0 recenzií)

Uncategorized

Reverzibilný šál + okenný kabát

Šatka: Burberry (v súčasnosti zľava 33% a je k dispozícii v ďalších troch farbách!) | Kabát Windowpane: Helene Berman | Sukňa: Teória | TurtleNeck: Nordstrom Collection | Pančuchy: DKNY | Čerpadlá: Zbierka SJP Pery: NARS (bansar)

< >

Ako naznačuje ticker na mojom pravom bočnom paneli, vianočný deň je čoskoro desivé. Tu si môžete pozrieť môj kompletný sprievodca sviatkami, ale dnes som si myslel, že zdieľam ďalší obľúbený nápad na darček – klasický šál, ako je táto Burberry Beauty. S týmto si s týmto dostanete extra. Som vo všeobecnosti značným fanúšikom šatky, pretože úplne oživuje najjednoduchšie oblečenie, ale skutočne to vytvára úžasný darček pre sviatok pre módnu dámu vo vašom živote z nasledujúcich dôvodov: (1) štvorcový šál, ako je tento je Trés Trendy; (2) Je to niečo, čo bude mať navždy; (3) Je to samotná definícia všestrannosti a dá sa spárovať rovnako ľahko s formálnym alebo pracovným oblečením, ako je tento, ako je to s roztrhanými džínsami a tričkami; A (4) Nevyžaduje sa, aby ste sa pri kúpe iných odevných predmetov urobili obávané rozhodnutie o veľkosti, ktoré ste nútení urobiť pri nákupe iných odevov (nikto nechce stráviť vianočný deň v psích domoch).

Ako ste si možno všimli, nedávno som aktualizoval svoj najlepší navigačný bar, ktorý reorganizoval moju časť „Office Style“-samozrejme je primárnou oblasťou obsahu tohto blogu-a tiež pridám niekoľko ďalších kategórií Takže môžete ľahko získať prístup k príležitostným príspevkom, ktoré robím, ktoré hovoria s inými oblasťami života pracujúceho dievčaťa – Fitness, Krása, svadba atď. : Maryorton] Musel som sa tam chváliť o obzvlášť poburujúcom komentári, ktorý som dostal včera), a chcel som len objasniť, že to signalizuje väčší posun obsahu v memorande.

Ak čítate blog každý deň, viete, že sa môj sústredil na kancelársky štýl a ako môže pracujúce dievča začleniť módu do jej života sedem dní v týždni – nielen na noci a víkendy, keď sme mimo kancelárie. Na žiadosť nespočetných čitateľov som si tiež užil zdieľanie príležitostného príspevku mimo služby alebo životného štýlu (ako včerajší svadobný príspevok), ktorý hovorí o ďalších aspektoch sveta pracujúcej dievčat. Udržiavanie zdravej rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom je dôležité, takže tu rád občas vyrábam obsah, ktorý zdôrazňuje myšlienku, že môžete mať úspešnú kariéru a zdravý osobný život. Či už je to návod, ako zapadnúť do tréningu do vášho pracovného týždňa, tipov na cestovanie alebo nápady na plánovanie svadby – vždy píšem z pohľadu pracujúceho dievčaťa.

Aby som to však jasne uviedol, pracovný štýl je a bude tu aj naďalej chlieb a maslo! S výnimkou včerajšieho svadobného príspevku každý z predchádzajúcich príspevkov za posledný týždeň obsahoval obsah kancelárskeho štýlu – najmä príspevok z minulého týždňa v mojej pracovnej dievčenskej šatníkovej základni! Takže, ak narazíte na príspevok, v ktorom ukážem, ako nosiť niečo, čo vynásobí spôsoby a von z kancelárie, aké sú moje obľúbené kozmetické výrobky alebo ako som plánoval svoju svadbu, odpočinku, viac pracovných príspevkov, je hneď okolo Corner and Office Style Core memoranda sa nikam nevedie!

Šťastný štvrtok!

Tento príspevok bol vyrobený v spolupráci s Nordstrom.

Uncategorized

Cool T tričko#10

Tiger, vták a žena s bielym okom, oh môj! Od spoločnosti Nicebleed – projekt spolupráce medzi Francisom a Laurence Minoza so sídlom v Cebu Filipínach. Vytlačené spoločnosťou DesignByHumans!
Slúžiť sluhovi
0/5 (0 recenzií)