Capped dochádzanie

Aug 24, 2022 Clothing Accessories

Strieľal Rebecca Dale

Hat: J. Tím (tiež sa mu páči v tejto farbe; podobné tu, ako aj ďalšie nižšie) Coat: Club Monako (vypredané online, aj keď v obchodoch sa stále ponúka; podobne ako táto orezaná verzia na jar) | Košeľa: Brooks súrodenci Nohavice: Banánska republika Topánky: Kate Spade (staré, ale podobné tu, tu a viac nižšie) Belt: Banánska republika (podobná tu a tu) | Náhrdelník: Ruby Kats Prstene: Gorjana | Polisk: Essie (A-list)

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete športovať baseballovou čiapkou v kancelárii, určite to môže byť fantastická metóda, ako udržať vaše vlasy v kontrole a zároveň odvážiť aspekty počas dochádzania. Pretože to je všetko – funkčnosť. To nemá nič spoločné s presne s tým, ako štýlové a chutné, toľko z nich je (pozri nižšie). Áno. Tu je iba 100 % slepý pragmatizmus.

(Ale vážne, aké sú obdivované?)

(Nepáči sa mi, že som len skladal „Adorbs“)

Šťastný pondelok!

P.S. Ak ste sa nedostali do darčekov Longchamp … no, vyžaduje to okamžite to opraviť. Na počesť 20. výročia ikonického Le Plage Tote Longchamp poskytujem jednu z týchto krásom troch šťastných čitateľov. Vstup je hlúpo ľahký. Podrobnosti nájdete nižšie!

Nakupujte príspevok:

Longchamp Le Pliage prepravuje darčeky pravidiel cesty:

Pomocou miniaplikácie Rafflecopter nižšie môžete ísť do svojho mena do tomboly až šesťkrát tak, že urobíte akýkoľvek typ nasledujúcich: (1) dodržiavanie TCC na Instagrame; (2) sledujte TCC na Facebooku; (3) sledujte TCC na Twitteri; (4) sledujte TCC na Pintereste; (5) Sledujte TCC na bloglovin; a/alebo (6) tweet o darovaní.

Rozdanie sa zavrie o 17:00 EDT vo štvrtok 27. marca 2014.

Traja víťazi budú náhodne vybraní z kvalifikačných vchodov s Rafflecopterom.

Každý šampión dostane Longchamp Le Pliage Big Carry vo farbe podľa svojho výberu.

Výhercovia budú informovaní do 48 hodín.

Giveaway Rafflecopter

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *