Umelec týždňa – ilustrátori Peachbeach

Sep 6, 2022 Clothing Accessories

Dnes začíname novú sekciu na našom blogu s názvom Artist of the Week. Ako už názov napovedá, budeme predstavovať jedného umelca alebo skupinu umelcov, ktorí ovplyvnili grafický priemysel, alebo ktorí sú hore a prichádzajú, alebo na ktoré sme sa osobitne podobali subjektívnym, ale veľmi odôvodneným dôvodom. Budeme mať ako ilustrátori hostí, grafických dizajnérov, karikaturistov, zásuviek, vizuálnych umelcov a každého, kto je príkladom umenia ako spôsobu života s originálnou zbraňou prejavu. Ako už bolo povedané, vitajte našich prvých hostí:
Ilustrátori broskyne
Peachbeach je duo grafických dizajnérov a ilustrátorov z Berlína, Nemecka – Attila Szamosi a Lars Wunderlich. Sú nadšení pre ilustrácie mestského umenia a graffiti, ale veľa zo všetkého je všetko o propagácii dobrého večierku, bubna, aby bol oveľa presnejší. Budete chcieť mať večierok DNB, aby ste ich nechali navrhnúť vaše marketingové materiály, sú také dobré!
Ich portfóliá sú plné výstav, rozhovorov pre publikácie v Nemecku, Francúzsku, Číne, na podujatiach v Nemecku, Rakúsku a Dánsku a mnohých ďalších v ich rodnej krajine. Spomínajú tiež veľa klientov, medzi ktorými sme objavili Google, Siemens, Amazon, Dell, Nike a Redbull. Toto je jedno vynikajúce portfólio, ale obdivovanie ich diel je ešte oveľa vzrušujúcejšie. Boli uvedené na základe bez závitu, Lafraise, DesignByhumans a ešte oveľa viac. Ak nebudete mať dosť toho, čo vám ukážeme, cítite sa bezplatné, aby ste obťažovali ich účty Flickr, Facebook, Twitter a Behance. Má hodnotu každú minútu vášho času!

Berliner Headlinercover Ilustrácie ilustrácie Ilustrácie košele tričko bez košeľa tričko s hlavou linerexberlinereveryby je DJ – lafraiseacculationhasenland postergetaround posterbtw_flyer
Barbarellafitch UK a Dell

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *