Oblek v týždni: 1. State

Dec 26, 2022 Clothing Accessories

Pre hektické pracujúce ženy, oblek je zvyčajne najjednoduchším oblečením, na ktorý sa ráno hodí. Všeobecne platí, že táto funkcia sa netýka rozhovorov pre ženy pre ženy, ktoré by mali byť také tradičné a základné, ako sa dostanete – namiesto toho sa táto funkcia týka trochu odlišného obleku, ktorý je módny, ale profesionálny.
Na rozdiel od nedávneho predaja výročia Nordstrom, NAS 2022 je naplnený skvelým pracovným oblečením – vrátane veľkých fantastických oblekov. Tento z 1.State je jedným z mojich obľúbených (aj keď si všimnite, že nohavice robia trend „prednej štrbinovej hem“ – aké sú vaše názory na to, čitatelia?).

Blazer je dodávaný v tmavo zelenej, fialovej, ako aj čiernej, ako aj nohavice prichádzajú v ekologickom aj čiernom-krásne. Chrbát má obzvlášť skvelé záhyby, ako aj vrty, vďaka ktorým je zaujímavý.
Blazer je ponúkaný vo veľkostiach 00-18, rovnako ako 92,99 dolárov počas predaja (139 dolárov po skončení predaja). Nohavice sú ponúkané vo veľkostiach 00-18, ako aj 14W-28 W (iba čierna); Sú 65 dolárov, bude však po ukončení predaja 99 dolárov. (OOOOH: 1.State má v tejto farebnej ceste veľa skvelých pracovných odevov.)
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy, ako aj Corporette® môžu robiť provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac podrobností nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Pracovné odevy Poznámka pre 8.25.22…
Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Neiman Marcus – Predaj je v predaji, až 75% zľava!
Net-A-Porter-7 000+ nových riadkov pridaných až 80% zľava!
Nordstrom – 7 000 nových trhlín pre ženy
Lo & Sons – až 50% zľava!
Mercer – predaj skladovacích zariadení: až 60% zľava
Loft: Letné povolenie: až 70% zľava pravidelných cien
J.Crew-75 dolárov Denim & Oveľa viac štýlov na opotrebenie
J.Crew Factory-40-60 dolárov z všetkého; 10 dolárov z celého 50 dolárov, ktoré utratíte

Ďalší predaj poznámky:
Buffy-Úspory v back-to-školách: až 15% zľava posteľná bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu z položiek poslednej šance
Omladenie – Predaj obývacej izby: až 30% zľava (čitatelia milujú svoje osvetlenie)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *