Výukový program Photoshop – Vyfarbujte vašu kresbu

Jun 19, 2022 Uncategorized

Objavil som skutočne úžasný návod na adrese menetes.com o tom, ako presne zafarbiť vaše kreslenie a som veľmi rád, že ho vyhodnotím a zdieľajte s vami skvelé informácie, chlapci, Fanúšikovia s faktormi pre tričko!
Viete, byť grafickým umelcom je možno najlepšou úlohou na svete. Sakra, toto nie je ani práca, je to koníček, metóda relaxácie. Dobre, dobre, môžete to tak rýchlo zavolať na prácu, ale, ako som už uviedol, je to najlepšia prekliata úloha na svete. Byť umelcom je mimoriadne ťažký problém.
Niekedy sa pozerám na svojich kamarátov na stole a obdivujem ich nadšenie za to, čo robia. Iba umelec môže takto online s jeho prácou aj umením.
To je presne dôvod, prečo som sa rozhodol ukázať vám grafických nadšencov, ktoré sú k dispozícii niektoré úhľadné techniky, ktoré som objavil na webe, o ktorých som hovoril skôr.
Väčšina ľudí sa pýta na túto otázku: Dobre, dostal som sa kresba, avšak presne ako ju do pekla zafarbím? Pri hraní s Photoshopom by ste mali podniknúť niekoľko krokov. Som si istý, že každý skvelý dizajnér chápe tieto kroky, teraz sa nebudem chváliť teóriou … prečo? Keďže je to začiatok jari a cítime všetko umelecké vo vnútri, ako aj všetko, na čom nám záleží, je konečný výsledok.
Aj keď sa snažíme neposúdiť alebo neuviesť nič o vektorovom umení, ako aj o farbách, ako aj o tom všetkom, ja a moji kamaráti zo stola si nemôžu pomôcť: ukážeme vám niekoľko príkladov toho, ako presne zafarbiť kresbu. Je to veľmi jednoduché.
Takto by mal vyzerať úplne prvý obrázok:
Čierne aj biele vzorky, ktoré sa vám javia ako dokončený kus? Pre nás to naozaj nie je. Potom začnime tento návod Photoshop už:
Trocha by mala urobiť trochu farby, s jej obchodom. Poskytuje jej trochu hĺbky.
Photoshop TutorialAlso o nejakom odtieni? Nevyzeralo by to tak krajšie?
ShadeRrrr … môžete hrať s farbami a používať ich podľa vlastného uváženia! presne takto:
Photoshop CuttociaLand Ak ste v tom skutočne, môžete farby upraviť znova a poskytnúť jej vzhľad zombie.
Zombiesee ľudia? Môžete si zahrať s farbami, napriek tomu sa vám páči! Všetko záleží na vašej fantázii a tiež vytvára všetky druhy vektorových štýlov, ktoré sa vám páčia!

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *