Súťaž pre ilustráciu detí – ilustrarte 2018

Aug 7, 2022 Clothing Accessories

Detské knihy ilustrácia – súťaž Iustrarte 2018
Iustrarte je dvojročná ilustračná súťaž, ktorá vyzdvihuje najkreatívnejšie časti ilustrácií pre detské knihy. Dizajnéri a ilustrátori z celého sveta sa môžu zúčastniť s 3 originálnymi kusmi s rovnakou témou, vytvorenú po 1. januári 2015. Akékoľvek médium je oprávnené a materiál musí mať maximum 20 MB, vo formáte TIFF alebo JPG.
Porota zhromažďuje odborníkov z tohto odvetvia, ako sú ilustrátori a redaktori. Vzhľadom na to, že ide o konkurenciu organizovanú portugalskými orgánmi, portugalskí dizajnéri budú posudzovať spolu s medzinárodnými zástupcami.
Našťastie sa neplatí žiadny vstupný poplatok a veľká cena je 5 000 EUR! Preto nie je čo stratiť z odoslania vašej najlepšej práce. Víťazný umelec bude vyhlásený vo februári 2018 na otvorení výstavy. Trvá to do apríla v múzeu elektrickej energie v Lisabone.
V podstate je Iustrarte pre rozvíjajúcich sa umelcov skvelou príležitosťou, aby oznámili svoju prácu. Ďalej poskytuje konzistentnú finančnú podporu. Kreatívy potrebujú výplatu, na rozdiel od všeobecnej viery.
V neposlednom rade je termín 13. augusta a nižšie vidíte víťazné kúsky z predchádzajúcich rokov.
2012 Valerio Vidali (Taliansko)

2014 Johanna Benz (Nemecko)

2016 Violeta Lópiz (Španielsko)

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *