Reverzibilný šál + okenný kabát

Jul 6, 2022 Uncategorized

Šatka: Burberry (v súčasnosti zľava 33% a je k dispozícii v ďalších troch farbách!) | Kabát Windowpane: Helene Berman | Sukňa: Teória | TurtleNeck: Nordstrom Collection | Pančuchy: DKNY | Čerpadlá: Zbierka SJP Pery: NARS (bansar)

< >

Ako naznačuje ticker na mojom pravom bočnom paneli, vianočný deň je čoskoro desivé. Tu si môžete pozrieť môj kompletný sprievodca sviatkami, ale dnes som si myslel, že zdieľam ďalší obľúbený nápad na darček – klasický šál, ako je táto Burberry Beauty. S týmto si s týmto dostanete extra. Som vo všeobecnosti značným fanúšikom šatky, pretože úplne oživuje najjednoduchšie oblečenie, ale skutočne to vytvára úžasný darček pre sviatok pre módnu dámu vo vašom živote z nasledujúcich dôvodov: (1) štvorcový šál, ako je tento je Trés Trendy; (2) Je to niečo, čo bude mať navždy; (3) Je to samotná definícia všestrannosti a dá sa spárovať rovnako ľahko s formálnym alebo pracovným oblečením, ako je tento, ako je to s roztrhanými džínsami a tričkami; A (4) Nevyžaduje sa, aby ste sa pri kúpe iných odevných predmetov urobili obávané rozhodnutie o veľkosti, ktoré ste nútení urobiť pri nákupe iných odevov (nikto nechce stráviť vianočný deň v psích domoch).

Ako ste si možno všimli, nedávno som aktualizoval svoj najlepší navigačný bar, ktorý reorganizoval moju časť „Office Style“-samozrejme je primárnou oblasťou obsahu tohto blogu-a tiež pridám niekoľko ďalších kategórií Takže môžete ľahko získať prístup k príležitostným príspevkom, ktoré robím, ktoré hovoria s inými oblasťami života pracujúceho dievčaťa – Fitness, Krása, svadba atď. : Maryorton] Musel som sa tam chváliť o obzvlášť poburujúcom komentári, ktorý som dostal včera), a chcel som len objasniť, že to signalizuje väčší posun obsahu v memorande.

Ak čítate blog každý deň, viete, že sa môj sústredil na kancelársky štýl a ako môže pracujúce dievča začleniť módu do jej života sedem dní v týždni – nielen na noci a víkendy, keď sme mimo kancelárie. Na žiadosť nespočetných čitateľov som si tiež užil zdieľanie príležitostného príspevku mimo služby alebo životného štýlu (ako včerajší svadobný príspevok), ktorý hovorí o ďalších aspektoch sveta pracujúcej dievčat. Udržiavanie zdravej rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom je dôležité, takže tu rád občas vyrábam obsah, ktorý zdôrazňuje myšlienku, že môžete mať úspešnú kariéru a zdravý osobný život. Či už je to návod, ako zapadnúť do tréningu do vášho pracovného týždňa, tipov na cestovanie alebo nápady na plánovanie svadby – vždy píšem z pohľadu pracujúceho dievčaťa.

Aby som to však jasne uviedol, pracovný štýl je a bude tu aj naďalej chlieb a maslo! S výnimkou včerajšieho svadobného príspevku každý z predchádzajúcich príspevkov za posledný týždeň obsahoval obsah kancelárskeho štýlu – najmä príspevok z minulého týždňa v mojej pracovnej dievčenskej šatníkovej základni! Takže, ak narazíte na príspevok, v ktorom ukážem, ako nosiť niečo, čo vynásobí spôsoby a von z kancelárie, aké sú moje obľúbené kozmetické výrobky alebo ako som plánoval svoju svadbu, odpočinku, viac pracovných príspevkov, je hneď okolo Corner and Office Style Core memoranda sa nikam nevedie!

Šťastný štvrtok!

Tento príspevok bol vyrobený v spolupráci s Nordstrom.

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *