Top 4 Fitness Fashion Trends pre jar, ktoré sa oplatí investovať do

Oct 3, 2022 Uncategorized

Top 4 Fitness Fashion Trends for Jar, do ktorých sa oplatí investovať
21/06/2016, uverejnil Alanic Global
Skutočne sa cítite znudení a de-motivovaní pri myšlienke nosiť rovnaké fitness oblečenie každý deň do telocvične? Niektorí z popredných výrobcov vytvárajú zvedavú škálu odevov a nezabudnú na čerstvé trendy, ktoré sú plné zábavy a vtipov. Vyskúšajte tieto výstredné trendy a okorenite si cvičebnú skrinku.
Asymetrické zipsové kapucňa
Je to konečne čas na premiestnenie vašich klasických obľúbených a udržiavať svet hádať o vašom ďalšom najvýznamnejšom vzhľade trendov, či už v telocvični alebo na ulici. Strieborná šedá mikina s asymetrickým dizajnom zipsu je ideálna na zabalenie vás do oodles zlyhania, keď je vonku zima vonku skoro ráno na jar. Môžete ho nosiť cez biele tričko a tím s čiernymi legínkami a bielymi teniskami.

Pretože na veľkoobchodných prípravkoch na výrobu oblečenia je k dispozícii veľké množstvo možností v mikinách a mikinách, predajcovia si môžu vyskúšať svoje farebné kombinácie a návrhy, ako sú zipsové UPS a vytiahnuť, aby zapôsobili na svojich zákazníkov.
Strappy Sports Bras
Výtlačky a návrhy na Strappy Sports Bras sú tak sexy, že by ste chceli nechať svoje vrcholy nádrže doma. Dokonca aj celebrity boli zvyčajne identifikované mimo telocvične, ktorá nosila športové podprsenky v dúhovej farbe a grafiku s fantastickými dizajnmi. Keď dizajnéri točia čerstvý vzhľad so zmesou farieb, ako je horúca ružová, fľašková zelená, kanárska žltá a mandarínka, bude jednoducho nespravodlivé zakryť veľkolepú tlač za základnou matnou tričkou. Aj keď nemôžete vyfúknuť svoju najvyššiu vrstvu, nosenie sexy podprsenky pod ňou určite okorení váš tréningový režim a spôsobí, že sa budete cítiť energicky, aby ste posunuli všetky hranice.

Plodina
Trochu statočne vyskúšajte svoje oblečenie vám môže vziať oveľa väčšiu vzdialenosť, keď ste štýlovou ženou v telocvični alebo v triede jogy. Orezané vrcholy nádrže s ľahkým, ľahkým brehovým štýlom prepožičiavajú príjemnú výhodu a veľa jemnosti do celého outfítu. Pre svoj šatník z jarnej fitness vyberte kvetinové číslo, ktoré je rovnako pútavé, aby ste sa pozreli ako priedušné pre pokožku.

Ak si majitelia spoločnosti chcú rozšíriť svoje zásoby o tieto topy tankov a ďalšie veľkoobchodné cvičebné odevy, mali by kontaktovať renomovaného výrobcu odevov online a zadávať svoje objednávky vo veľkom.
Jemné pruhy
Po výtlačkoch sú pruhy novým trendom pre túto sezónu. Ak skúšate pruhy prvýkrát, vyberte niečo v jemných formulároch. Zatiaľ čo kontrastné pruhy na šortkách pridajú textúru, monochrómy na topánkach tanku vás doslova zavedú z telocvične na ulicu a späť.

Keďže pruhy stanovujú nový trend, predajcovia môžu banku v širokej škále topánok, športových podprseniek, šortiek a nohavíc v pruhovaných vzoroch a zárezov konvenčných akcií. Na objednávku si vyžadujú, aby sa dostali do kontaktu s globálne uznávaným veľkoobchodným poskytovateľom cvičenia a posielali svoje prispôsobené potreby a podrobnosti online.

Značky:
veľkoobchodné odevy
veľkoobchodné cvičebné oblečenie
Veľkoobchodné oblečenie

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *