Najlepšie príslušenstvo pre notebook pre prácu z domu

Jan 14, 2023 Clothing Accessories

Či už ste už pracovali na diaľku v časoch, alebo ste boli zrazu predstavení do práce z domu v marci 2020, pravdepodobne ste sa rýchlo dozvedeli, že najlepšie doplnky pre notebook Práca z domu vás robí oveľa pohodlnejším a oveľa produktívnejším. Dnes zaokrúhľujeme obľúbené produkty pre notebookom (a notebookov) tímu Corporette/CorporetMommom, aby sme zlepšili vaše dni WFH.
Aké sú vaše obľúbené doplnky pre notebook pre prácu z domu?
Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates Program, pridruženého reklamného programu vyvinutý, ktorý nám ponúka predstavenie, aby sme získali poplatky prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.
Katove obľúbené doplnky pre notebook
Práve som dostal nový notebook HP za približne 600 dolárov a páči sa mi to – nahradil som starší chromebook, ktorý môj najmladší nápomocný, oveľa viac -menej. Nevadilo mi, že Chromebook pre nejakú prácu, ale úpravy/recenzia fotografií bolo náročné, Dropbox sa zdalo, že je to trvalo náročné na prístup a musel som previesť súbory Excel a Word na listy a dokumenty v cloude.
(Bol som nadšený, keď som videl túto celoživotnú licenciu pre Microsoft Office za 50 dolárov a kúpil som si ju pre môj notebook.)

Ďalšou novou vecou, ​​ktorú som dostal pre Chromebook, ktorý sa mi páči, je tento kryt silikónovej klávesnice Ombre. Nikdy som ho nemal, ale, er, mal zvyčajne problémy s rozlievaním vecí na laptop. (Dokonca som nechal zomrieť svoj jediný notebook Mac, pretože som na ňu vylial martini – povedali, že to nebol gin, rovnako ako citrón, ktorý bol problémom. Povzdych.)

Každopádne sa mi páči, že chráni klávesnicu, milujem farbu/dotyk osobnosti, ktorú dodáva, a dokonca sa mi páči gumový pocit, že na ňu píšem. Baňa bola v Amazone 6,59 dolárov – uistite sa, že hľadáte svoj presný počítačový model a pri nákupe venujte pozornosť rozloženiu klávesnice, pretože niektorí nemajú zásadný zámok Caps alebo majú na inom mieste nevyhnutné vymazanie. (Prial by som si, aby som mohol získať jednu pre svoju stolnú klávesnicu, ale zdá sa, že ich nerobia pre moju ergonomickú.)
{Súvisiace: Vital položky, ktoré sa majú uchovávať na pracovnom stole}
Kateho obľúbené príslušenstvo pre notebook
Keď môj notebook HP zomrel minulý rok, mal som to šťastie, že som ponúkol svojho inžinierskeho manžela, aby som urobil veľa prieskumu notebookov pre mňa, takže keď sme nakoniec išli na najlepší nákup (rozhodnem sa osobne kúpiť notebooky), bolo to celkom ľahké Výber z možností. Dostal som Lenovo Yoga 7i za 700 dolárov (teraz 775 dolárov v Amazone a 850 dolárov v Best Buy) a bol som s tým skutočne potešený. Jediné, čo by som zmenil, by bolo pridať port karty SD, ale keď prenesiem fotografie z môjho DSLR, použijem túto externú čítačku kariet USB-C.

Pokiaľ ide o používanie laptop, používal som starý lapový stôl na prácu z domu už roky, a keď sa najvyššia vrstva nedávno začala odlupovať, urobil som nejaké prehliadanie a usadil som sa na oveľa krajšom bambuse One z Lapgear (32,96 dolárov v Amazonii Amazon ). Mal som to prakticky mesiac a veľmi sa mi to páči. Nie je to príliš ťažké a pri mojom 15-palcovom notebooku ponecháva pre moju starodávnu bezdrôtovú myš. Ostatné notebooky poskytovali sloty telefónu, oblasti držiteľov pohárov atď. (Pozri nižšie), ale chcel som iba rovný povrch, pretože všetko, čo som na ňu kladil, je po svojom počítači post-it. Predstavený je gaštan bambus; Prichádza tiež v prírodnom bambuse.

Keď už hovoríme o bambuse, veľmi sa mi veľmi páči moja bambusová káblová televízia, o ktorej som písal vo včerajšej prestávke na kávu, čo je miesto, kde sa pripojím k notebooku.
{príbuzné: Ako pracovať z postele}
Obľúbené doplnky Elizabeth

Keď v marci 2020 bola moja kancelária vzdialená, strávil som prvých niekoľkých týždňov sedením laptop na rôznych konfiguráciách kníh v nákupe, aby som dostal obrazovku do vhodne ergonomickej výšky. Problém s tým bolo v tom, že 1) nebol zvlášť stabilný a 2) knihy sa museli presunúť z miestnosti do miestnosti, zatiaľ čo „dva týždne na sploštenie krivky“ sa natiahli do mesiacov a pokúsil som sa nastaviť s veľkým množstvom trvalejšia pracovná stanica.
Zadajte tento skromný stojan na notebook z Amazonu: lacný, ľahký a ľahko upraviteľný. Bolo ľahké priniesť laptop až do ergonomicky vhodnej výšky, aby som mohol napísať na prenosnú klávesnicu bez toho, aby som pocítil napätie v krku, a rovnako ľahké nastaviť stojan na mierne vyššiu výšku pre oveľa lichotivejšiu videokameru Uhol pre dlhé stretnutia priblíženia.

Teraz, keď som späť v kancelárii, nepoužívam ho každý deň, ale stále ho používam na podporu svojho notebooku v kuchyni na prezeranie filmov, keď sa pripravujem, alebo ho naložím na môj konferenčný stolík, aby som priblížil priatelia. (Áno, môj collS spolubývajúcimi EGE a ja to stále robíme najmenej mesačne po dvoch rokoch, a všetci to máme radi!)
Stojan je 25,49 dolárov, označený z 34,99 dolárov.
Obľúbené príslušenstvo pre notebook Ann

Aj keď sme sa presťahovali takmer pred rokom, stále som si nevytvoril svoju domácu kanceláriu. Zatiaľ sa pohybujem medzi dvoma koncami mojej obývacej izby. Ak máte podobné nastavenie práce v domácnosti, zvážte inováciu svojej pracovnej oblasti pomocou tohto lona. Používam baňu už niekoľko mesiacov a želám si, aby som si ju kúpil skôr!
Tento lapový stôl sa zmestí na 15-palcový laptop a obsahuje integrovanú myšovú spad, telefón s telefónom (myslím ) a pohodlný vankúš s dvojitým bodom. Existuje dokonca aj malá rímsa, takže váš notebook sa nezkĺzne. Považujem moju moju robustnú, ale dosť ľahkú, aby som sa dal nosiť. (Je tu dokonca rukoväť.)
Lapgear’s Home Office Lap Desk je na Amazone 39,99 dolárov. Dodáva sa v šiestich povrchoch (mám syntetický mramor), takže nájdete jeden, ktorý vyhovuje vášmu vkusu.

Používal som starú (drobnú, jasne fialovú) myš svojej dcéry, a zomrela som, takže som upgradoval na túto.
Táto bezdrôtová myš sa dá ľahko inštalovať (bez softvéru, stačí zapojiť prijímač), obsahuje vypínač pre dlhšiu výdrž batérie (až tri roky) a niekoľko prispôsobiteľných tlačidiel (ktoré som z predvolených nastavení nezmenil ). Považujem za pohodlné držať (mám ruky na menšej strane) a ľahko použiteľné – posúvanie a pohyb sú hladké. Mal by som sa vzdať malej fialovej myši skôr.

Marathon Wireless Mouse Logitech je na Amazone 32,83 dolárov.
Čitatelia, povedzte: Aké sú vaše obľúbené doplnky pre notebook pre prácu z domu? Pre tých WFH, robíte hybridné usporiadanie, alebo stále pracujete výlučne z domu?
Fotografie cez šablónu.

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *