Tričká UgMonk-Minimálny dizajn

Aug 30, 2022 Uncategorized

Ugmonk začal pre lásku k typografii a minimálny dizajn a rovnako ako všetko začalo z vášne, štýl a dizajn rezonovali s ľuďmi a spôsobili, že značka sa rozrástla v podnikanie založené na zdravom rozume. Vyvinula sa paralelne s zložitými a komplexnými vzormi, ktoré vydávali iné línie, čo zvýrazňuje prémiu v jednoduchých, čerstvých dizajnoch.
S každým vydaním a funkciou na blogoch Ugmonk organicky rástol, ústne, čo je mokrý sen každej značky – prinútiť ľudí, aby o tom hovorili, odporúča ho svojim kamarátom a posilniť meno. Ale všetko bolo získané neskoro v noci, dlhých víkendoch a starostlivo zamyslenej logistiky.
Majiteľ, Jeff Sheldon, urobil linku viac ako len tričko-je to myslenie, ktoré mu pomohlo urobiť skok, podstúpiť vypočítané riziko a venovať všetok svoj čas a energiu budovaniu značky. Pre druhé výročie boli obmedzené tričká zabalené do vlastných drevených škatúľ spolu s podpísanou zberateľskou kartou. Neskôr pridali výtlačky, hrnčeky a skicáre, sledujú 7-stranovú funkciu v časopise Computer Arts.
Spolupracovali tiež s charitatívnou spoločnosťou, aby dali jedlo potrebným deťom na celom svete, otvorili obchody a butiky v niekoľkých krajinách, dodali vo viac ako 55 krajinách na svete a niektoré návrhy vyzdvihli Urban Outfitters.
Bez ohľadu na to, aká veľká je značka, pocit počuť o sebe v médiách je rovnako vzrušujúci, keď vidí niekoho na ulici, ktorá má na sebe svoje návrhy, čo je najvyššie komplimenty a povzbudenie.
Podľa slov Jeffa:
„Mojím cieľom je poskytnúť každému zákazníkovi rovnaké inovatívne návrhy, kvalitný tovar a vynikajúci zákaznícky servis, ktorý by som chcel. Chceme, aby sa „Ugmonk“ stal jednoducho ďalším spôsobom, ako povedať „skvelé návrhy a vynikajúce služby“.
Cesta k NowHeromountainsit’s The Little Thingit o časom nejednoznačnom

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *