Freedom 54 Garments Line označte ich 1-ročnú míľniku

Aug 25, 2022 Uncategorized

Freedom54, ktorá sa narodila s cieľom skončiť ako najúspešnejším africkým odevným podnikom na svete, čo znamenalo produkciu vynikajúcej hodnoty pre klientov, ako aj zabezpečiť, aby sa každý Interakcia presahuje očakávania klientov. To tiež znamená, že vyrábajú africké výrobky inšpirované africkými výrobkami, ktoré sú najlepšie vhodné pre ľudí zo všetkých prostredí.
Dnes sa tričká tričiek predávajú za 22,00 dolárov, ako aj pod, vyrobené v Spojených štátoch, ako aj v časti Afriky; Sú to všetky 100 % bavlnené, najjemnejšie priadze, najväčšie spoločné pre šitie konštrukcie, najlepší fit, priniesli najdlhšiu nositeľnosť a vytlačené v Houstone v Texase.
Cestovali viac ako 10 000 míľ cez špecifikáciu Texasu, na oslavy a módne prehliadky, ako aj v roku 2014, ako aj my plánujeme ísť do Denveru, Portlandu, Seattlu a Brooklynu – vynikajúcu šancu zapojiť sa do zákazníkov. Flexibilita 54 slúžila ako predajca na viac ako 10 podujatiach, ako aj teraz má viac ako 10 farebných variácií košieľ, zatiaľ čo viac ako 10 percent celkových zárobkov prispieva k neziskovým organizáciám, ktoré v Spojených štátoch zmenia.

Šťastné 1 rok výročie pre flexibilitu 54 odevných liniek!
Ženy Life Treemusicthe Elephantred Mask

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *