Toto miesto nie je nikde v galérii Paula Loya

Sep 12, 2022 Clothing Accessories

Som trochu neskoro, pretože výstava sa už odohrala 14., ale stále stojí za to za pár okamihov vášho dňa skontrolovať naše umelci zapojení do projektu.
Toto miesto nie je nikde, predstavovali diela umelcov Corey Smith, Gordon Holden a Schoph, spája troch umelcov, ktorí berú vážny (alebo nie tak vážny) pohľad na spoločnosť, ktorá nás obklopuje. V „selfie“ určenom svete títo umelci vytvárajú diela, ktoré sú provokatívne a zvyčajne satirické alebo sarkastické poznámky o popkultúre a masách. Existuje syntéza hravej zvedavosti a kritiky súčasnej kultúry, ktorá vyzýva diváka k vnútornému aj vonkajšiemu rozlišovaniu a reflexii. Každý umelec pracuje so zmiešanými médiami a skladá obrázky a materiály do premyslenej perspektívy.
Corey Smith je multimediálny vizuálny umelec, ktorý v súčasnosti býva medzi Los Angeles, Lake Tahoe a Portland, alebo. Svoju prácu v galériách vystavuje už viac ako desať rokov. Smith bol uvedený v nespočetných tlačových časopisoch a online zdrojoch.
Gordon Holden sa narodil v roku 1985 v predmestí Spojených štátov amerických. Po ukončení štúdia na University of Vermont, ktorý nikdy neštudoval výtvarné umenie, čoskoro zistil, že jediný spôsob, ako žiť vo svete, ktorý sa usiluje o dokonalosť, je urobiť pravý opak. Svoje výtvory popisuje ako zbierku vecí, ktoré majú radi a veci, ktoré sa majú páčiť.
Schoph, pôvodne z Yorkshire na severe Anglicka, v súčasnosti žije v taške vo svojom štúdiu, cestuje a ukazuje svoje umenie v úspešných skupinových a spolupracujúcich predstaveniach z Veľkej Británie v celej Európe a USA.
Umelecké dielo Gordon Holden uvedené na tomto mieste je nikde výstavné diela Holden Artwork uvedené na tomto mieste nie je nikde výstava

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *