Výroba a navrhovanie amerického futbalového oblečenia

Nov 13, 2022 Clothing Accessories

Výroba a navrhovanie amerického futbalového oblečenia
11/06/2019, zverejnil Alanic Global
Americký futbal je skutočne úžasným športom na hranie. Šport má svoju vlastnú vizuálnu identitu, pre ktorú americký futbalový dres poskytuje pozoruhodný príspevok. Dres obsahuje meno a logo tímu, meno hráčov, číslo dresu, meno sponzora a logo a hostiteľa ďalších podrobností. To dáva týmto dresom ich jedinečnú identitu. Ale viete, že veľa úsilia zaostáva pri výrobe a navrhovaní týchto dresov? Pri výrobe týchto štýlových amerických futbalových odevov je potrebné pamätať na niekoľko faktorov, ktoré tvorí neoddeliteľnú súčasť športu.
Farebná kombinácia
To hrá kľúčovú úlohu pri tom, aby vaše športové oblečenie vyzeralo štýlovo. Pretože futbalový odev pozostáva z dresov a dna, mať monochromatické oblečenie by vyzeralo skutočne lepkavo. Namiesto toho môžete ísť na inteligentné farebné kombinácie, ako je červená a modrá, čierna a biela, žltá a zelená, fialová a oranžová a tak ďalej.

Inteligentné grafické navrhovanie
Aby ste zaistili, že váš dres má najchytrejšie vzory, musíte urobiť grafický dizajn od najinovatívnejších a najkreatívnejších grafických dizajnérov. Ak máte logo tímu, potom dobre a dobré. Môžete len dostať rovnakú tlač. Ale ak ho nemáte, je to najlepšie, aby ste svoj tímový logo navrhol ASAP. Vaše logo by malo byť také, že v skratke hovorí o duchu vášho tímu, ako aj za šport. Logá, keď sa krásne urobia, zanechajte nezmazateľný dojem na myseľ diváka.
Futbalové dresy
Uvedomili ste si niekedy, že fonty zohrávajú veľkú úlohu vo vzhľade log, mená a ďalších funkcií vo vašom americkom futbalovom drese? Toto je možno najzaujímavejšia časť grafického dizajnu. Zrejme si môžete vybrať z mnohých písiem, vrátane ich veľkosti a farby. Znalý grafický dizajnér by vás však pravdepodobne mohol lepšie viesť. Niektoré z populárnych písiem, ktoré sa vo futbalových dresoch široko používajú, sú Russel Square, Optima, Peignot, Vag zaoblené, Neue Helvetica, Serpentine, Gill Sans, Industria a Antique Olive.

Zaujíma vás, odkiaľ takéto dresy získať? Môžete ho získať od akéhokoľvek popredného výrobcu, ktorý vám môže poskytnúť veľkoobchodné americké futbalové odevy. Poskytujú vám tiež možnosť prispôsobenia a lacnejšie ceny za hromadné objednávky.

Značky:
Americké futbalové oblečenie
Americké futbalové oblečenie
Výrobcovia amerického futbalového oblečenia
Americký futbalový dres
Veľkoobchod amerických futbalových odevov

0 0 hlasov
Hodnotenie článkov

Prihlásiť sa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

Štítok

Názov*

E -mail*

webová adresa

0 komentárov

Inline spätná väzba
Zobraziť všetky komentáre

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *