Hodvábna košeľa + Chunky pletená mikina

Jul 19, 2022 Clothing Accessories

Najprv musím tvrdiť, že sa mi táto košeľa páči … avšak som tým trochu zmätený. Ak to skontrolujete v Slonovine u obchodníkov práve tu alebo tu, uvidíte, prečo som veril, že dostávam šaty midi/koleno. Zdá sa, že dĺžka je správne zobrazená čiernou farbou, avšak v slonovine a zelenej farbe je na modeli oveľa dlhšia ako v skutočnom živote. Ako dnes vidíte na fotografiách, nie je to tak dlho. Myslím, že som vysoký (5’10 ”), ale nie som taký vysoký. Musel by som byť Yao Ming, aby to vyzeralo tak krátke, rovnako ako Yao Ming nenosí veľa košele.

Takže toto šaty pre mňa pre kanceláriu nie sú dosť dlho, avšak pre všetkých mojich malých dobrých priateľov tam môžete len urobiť, aby to fungovalo. Ak ste vysoký ako ja, môžete ju absolútne nosiť ako tuniku na nohavice (napríklad košeľa, ktorú som tu navrhol). Bez ohľadu na dĺžku som však aj tak spadol ako s šatami a v pravom móde košeľa, bola to jedna z mojich najodolnejších svoriek neskoro. Už predtým som veľa košíky košele, ako aj o tomto preferovanom šatníku, nebudem opäť vosk , Navrhoval by som investovať do hodvábnej košele. Ako teraz. Môžem takmer uistiť, že to bude jedným z najlepších desiatich – nie je päť najlepších najpoužívanejších produktov vo vašej skrini. Veľkou správou je, že to je tiež k dispozícii v čiernej, armádnej zelenej, ako aj dva rôzne pruhy. Yahtzee.

Tento outfit som použil minulý víkend a tiež som miloval kontrast medzi Svetelnou hodvábnou košeľou Slonoviny a ťažkým sivým robustným pleteným sveterom. Merkuriálne podnebie v San Franciscu si vyžaduje veľa vrstvenia, takže mi toto kombo udržiavalo pohodlné všade pred spustením úloh, ako aj nákupu počas dňa na večeru, ako aj nápojov v noci. Rovnako som si v poslednej dobe držal túto mikinu pri stole, pretože je to najchudobnejšia vec, ktorá sa má hádzať počas mrazivých popoludní. Je to ako veľké, slepé objatie. Niekedy si v ňom zdriemam pod stolom.

Srandu, mami. Srandu. K tomu došlo raz.

Šaty: Zariadenia (tiež ako pruhovaná verzia tu, ako aj podobné štýly tu a tu) | Sveter: C/o Everlane | Boots: Stuart Weitzman | Taška: Dolce & Gabbana | Slnečné okuliare: Miu Miu c/o ditto

< >

Šťastný piatok, všetci! Majte úžasný víkend!

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *