110 Typografie výtlačkov-Bundle Promo za pouhých 47 dolárov

Aug 17, 2022 Clothing Accessories

Typografia Bundle Tshirt-110 návrhov pripravených na tlač
Už sme vás formálne predstavili extrémne kvalifikovaného ilustrátora továrne na tričko s jedným z našich pravidelných dizajnérskych rozhovorov. Kliknutím doprava tu získate osviežovač na pozadí Fire Bolt a výtvory.
Teraz, keď má vašu pozornosť, zvyšujeme podiely a tiež sa spájame, rovnako ako vyrábame vynikajúci produkt. To je obrovský zväzok 110 jeho návrhov, ktorý by za normálnych okolností maloobchodný predaj za 2110 dolárov, keby ste si mali kúpiť štýly osobitne. Avšak ako zväzok je možné celé portfólio kúpiť za jednoduchých 47 dolárov. Kliknutím na obrázok nižšie ho zobrazíte v celom rozsahu.

Čím viac, tým veselejšie, však? Nákup vo veľkom bude vždy najlepšou ponukou, ak ste odborník, ktorý hľadáte konzistentnú zbierku výtlačkov tričiek pre vaše podnikanie. Štýl sa sústreďuje okolo typografického textu s vintage dotyk, ale tiež obraz so silnými odkazmi na popkultúru.
Je mimoriadne dôležité pochopiť, že ich nemáte zákonne povolené, aby ste ich predali v digitálnom formáte. Mali by ste ich však využívať iba v tlačenom štýle, napríklad na oblečení, príslušenstve a ďalších fyzických produktoch. Štýly majú predĺženú licenciu, mali by ste si ich však kúpiť výlučne na predaj fyzických produktov. Viac informácií o tom, ako presne ich využiť, ako aj o obmedzení autorských práv, nájdete v časti Zmluvné podmienky!
Tu je niekoľko z digitálnych produktov:

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *