Týždenná aktualizácia správ

Nov 17, 2022 Clothing Accessories

New York Times zdieľala vzor prispôsobenia tradičného nosenia L.L.Bean v metódach, ktoré podnik pravdepodobne nikdy neočakával …
Spoločnosť Allure sa pýtala 100 odvolacích značiek o tom, ako presne podporujú, ako aj na ochranu reprodukčných práv.
M.M. Blog La Fleur, The M Dash, hovoril s ôsmimi ženami o okamihoch, ktoré sa cítili, akoby to „urobili“.
Vox hovoril s Minda Harts, dizajnérkou podcastu Safe the Seded, o spravodlivosti, ako aj o náročnej oblasti na pracovisku.
Parade presne vysvetlil, ako vyťažiť maximum zo dňa duševného zdravia a wellness.
Bloomberg poznamenal, že práca z domu za normálnych okolností nezlepšuje život žien – v skutočnosti je to zvyčajne opak.
Fortune sa pozrel na to, čo zmenilo (alebo nie) pre ženy s najvyšším hodnotením žien počas času Sheryl Sandberga na Facebooku.
Fashionista zdieľa sedem zásadných tipov na starostlivosť o nohy.
Nový vedec vysvetlil duševné, fyzické zdravie a wellness prínosy ticha.
Váš smiech v týždni pochádza od spoločnosti McSweeney’s, s „ďakujem, že ste zavolali na horúcu linku Perimenopause, kde sú naše časy držania úplne nepredvídateľné.“

O Corporettemoms nedávno…
Pozerali sme sa späť na minulé príspevky Corporettemoms, vrátane pomsty spania pred odkladaním spánku, ako aj toho, ako presne ponúknuť s úzkosťou v Inštitúcii.
Použili sme nejaké oblečenie pre pracujúce mamičky, vrátane niektorých základných tehotenských základov, ako aj umývateľných pracovných odevov.

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Poďakujte vám! Tiež: Ste mamička alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa v CorporetMoms.
Cítite sa spoločenské? Môžete nás skontrolovať na Facebooku alebo Instagrame alebo prostredníctvom blogovin, Pinterest alebo Twitter!

Fashionista zaokrúhlila pohodlné svadobné podpätky.
Allure sa presne pozrel na to, ako je viac stylistov informovaných pri práci s textúrovanými vlasmi.
Hodnotenie Harvard Business Revaution presne poradilo, ako sa taktne vložiť na online stretnutie.
Nad právnymi predpismi sa pýtal, či sa konferencie stále oplatia zúčastniť.
19. miesto presne vysvetlil, ako môže expozícia toxickým chemikáliám v denných výrobkoch ovplyvniť reprodukčné zdravie.
Self si presne poznamenal, ako môžu mať zákaz potratu ničivé vplyvy na starostlivosť o potrat.
Vox presne vysvetlil, ako sa jeseň vrátiť ako pri čítaní.
The New York Times zdieľali výsledky z najväčšej výskumnej štúdie doteraz s cieľom preskúmať vplyvy Covid vakcíny na menštruáciu.
Váš smiech týždňa pochádza z Belladonny, s „Hej Jen, nakoniec sa vracia k knihe„ Habits “, ktorú som si požičal pred štyrmi rokmi!“

O Corporettemoms nedávno…
Pozerali sme sa späť na minulé príspevky v Corporettemoms, vrátane objavenia sa ako mama, ako aj tie najlepšie tašky na plienky pre pracujúce mamičky.
Ponúkli sme nejaké oblečenie pre pracujúce mamičky, vrátane niektorých základov tehotenstva, ako aj umývateľného pracovného oblečenia.

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Poďakujte vám! Tiež: Ste mama alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa v CorporetMoms.

Cítite sa spoločenské? Môžete nás skontrolovať na Facebooku alebo Instagrame alebo prostredníctvom blogovin, Pinterest alebo Twitter!

, ako sú tieto príspevky? Dodržiavajte s nami na Twitteri alebo na Facebooku – toto je upravená verzia toho, čo čítame! (Rovnako tweetujeme, ak sa dozvieme o skvelom predaji s naším kanorickým kanálom Twitter.) Môžete tiež vyhovieť s nami na Pinterest aj Instagram alebo v našom informačnom kanáli RSS.
Lucky vám povie presne, ako uviesť návrhového falošného dizajnéra.
Rasted uvádza, že sa zlučujú Net-A-Porter a Yoox.
Byrdie vám predstavuje dohodu s metódou jogy.
Newswhistle hovorí s Ann Lawrence z Pink51, novou na internetovom trhu, ktorého cieľom je zvýšiť služby vo vlastníctve žien/ženy vedených ženám tým, že ich kupujúcim umožní objaviť ich na jednom mieste. (Darujú tiež 10% svojich príjmov „charitatívnym organizáciám, ktoré propagujú ekonomický pokrok dievčat a žien, ako aj úspech vodcovstva.“)
The Wall Street Journal uvádza na novej webovej stránke Inhersight, ktorá zhromažďuje informácie o tom, ako spoločnosti presne podporujú zamestnancov žien. Jednotlivci doteraz vstúpili do niekoľkých tisíc skóre.
Guardian vyhlasuje (v akcii v nedávnom prieskume): „Nie je to oveľa viac času, ktoré ženy chcú, je to oveľa väčšia sila“ (hoci príspevok ide hlbšie ako to).
Nad právnymi predpismi komentárov k Weil Gotshal nie tak fundný e-mailový vtip April Fools (a prípadné ospravedlnenie firmy). Rovnako ako keď už hovoríme o kancelárskych žartoch, silné kurzívové personály skutočne vyšli (er, všetko preč?) Pre svoj vtip aprílových bláznov (NSFW).
Vanity Fair sa zameriava na okupovanie právnika v oblasti trestnej obrany Judith Clarke.
Scoopwhope popisuje boj medzi Instagramom, ako aj Rupi Kaur, umelcom, ako aj študentom University of Waterloo (Kanada). Zdá sa, že niekoľko oblastí menštruačnej krvi je urážlivé, pretože jej obrázky (súčasť projektu inštitúcie) sa neustále stiahli. Jessica Valenti Guardian sa uvádza, že je to ďalší prípad, keď sa v prírodných prvkoch ženských tiel (dojčenie atď.) Je to ďalší prípad, keď sa objavia na obrázkoch, ktoré nie sú prezentované pre zábavu mužov.
Tu je váš smiech týždňa, od Jimmyho Fallona a Helen Mirren.

O Corporettemoms nedávno…
Hovorili sme o organizovaní všetkých tých fotografií pre domácnosť.
Kat zdieľal niektoré výbery pre mamičky, ako aj pre nemá.

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Poďakujte vám! Tiež: Ste mamička alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa v CorporetMoms.

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *