Realistický balík Mockup – 238+ položiek

Jul 27, 2022 Uncategorized

Realistický zväzok Mockup
Sme tu v podnikaní grafického dizajnu a všetci veľmi dobre vieme, aké pôsobivé sú prvé vystúpenia. Prezentácia niekedy robí polovicu práce. To priťahuje, lákavé a uvedenie výrobkov do perspektívy. Vy ako dizajnér viete o množstve použitia vašich vlastných produktov, ale zákazníci, klienti – netrénované oko verejnosti všeobecne – ho na prvý pohľad nevidia.
Existuje veľa predsudkov o tom, čo je logo alebo ako ho používať. Niektorí nebudú kladú na prezentáciu svojich výrobkov taký veľký dôraz, pretože sú si istí, že kvalita ľahko prenikne a je zrejmá. No, nie toľko.
Keď začnete podnikať, logo je vaša identita, ktorú musíte byť schopní začleniť a do širokej škály médií – tento druh predstierania vykonávajú skúsení dizajnéri; Pokiaľ ide o zábery výrobkov, sú absolútne dôležité pre predaj a presvedčenie kohokoľvek, kto by si kúpil. Spotrebitelia vedome nevedia, prečo si vyberajú jednu vec na druhej online, ale vy ako dizajnér poznáte podčiarknuté vlastnosti profesionálnych prezentácií. Musia nahradiť nedostatok fyzickej interakcie.
Bez ohľadu na to, čo predávate – digitálne ilustrácie, umelecké šablóny, fotografia, grafické služby alebo akékoľvek fyzické produkty – musíte zintenzívniť svoju hru a dať svoje výrobky do kontextu, urobiť z nich čo najrealistickejšie. Takto vznikla realistická digitálna prezentácia, a tiež preto, že nie každý si môže dovoliť pre každý produkt nespočetné fotografie. Namiesto toho môžete tieto šablóny použiť na integráciu svojich produktov do „príbehu“.
Presnejšie povedané, ďalšia sada, ktorú vytvoril Pere Esquerrà, obsahuje viac ako 238 realistických záberov v hodnote 1135 dolárov, bude mať veľmi užitočný pre tých, ktorí hľadajú šablóny loga, umelecké vybavenie/pivo/staré makety a video a video makety, textúry akvarelu. Okrem toho dostanete bonus: Sheena Font. Ale viem, čo si myslíš: Je to drahé. Čo keď vám poviem, že ho môžete získať iba za 15 dolárov! Je to pravda!
GraphicLoot.com ponúka tento vynaliezavý balík v spolupráci s autorom, za symbolickú cenu, ktorú by som mohol povedať za obmedzený čas. Po dokončení nákupu sa produkt dodá okamžite. Umelecké dielo je možné použiť na osobné a komerčné projekty, ale súbory nie je možné predložiť alebo prerozdeliť.
Tu je niekoľko príkladov zo zväzku:

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *