Košele tričiek Streetwear od Garments Basqia

Jun 21, 2022 Uncategorized

Basqia Garments sú nemecká (bavorská) značka, ako aj 17. novembra, predstavili novú zbierku s názvom „Magnolia“. Súbežne s prácou pre značku sú zaradení do svojich akademických štúdií, ktoré potom nútia vytvoriť tričká s obmedzeným vydaním. Od svojho časového obmedzenia je čokoľvek zo súčasnej zbierky obmedzené na 25 kusov.
Možno neverím tomu, že som zobrazoval úprimnosť, keď mi poslali e -mail s tým, že nie sú tí najlepší dizajnéri:
„Podľa môjho názoru však veľa detailov, ktoré sú všetky ručne vyrobené, robí našu značku výnimočnou. Napríklad každá košeľa/kapucňa/sveter má vlastnú tlač, ktorá obsahuje číslo, aby sa ubezpečila, že je obmedzená alebo tlač dole s dizajnom loga. “ Presne čo tak, drahí návštevníci? Títo ľudia to skutočne robia, pretože vložili nadšenie do svojho štýlu a chcú, aby všetci dostali niečo autentické a jedinečné.
Uvádzajú, že v internetovom obchode predávajú všetko, čo je vo svojom vlastnom obchode, pretože to je jediná metóda, ktorú môžu zabezpečiť, čo je ručne vyrobené, od vytvorenia odpalísk rovnako ako balenie a dodávky. Robia veľa štýlov so vzormi. Takýto príkladom je logo „wu-tang natrvalo dresu“, ktorý je na prednej strane šiť nádeje rasperry a nie je vytlačený. Samozrejme, vreckové odpaliská sú samozrejme šiť.
Ďalej tlačia na odpaliská a mikiny, ktoré pochádzajú od výrobcov, ktorí sú členmi organizácie Fairwear.
Tričká na streetwear tričká z odevov Basqia – Zima zimnej doby

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *