Štýly postavy Rubensa Scarelli

Sep 13, 2022 Clothing Accessories

chápané ako Rusc, Rubens Scarelli je ilustrátorom a grafickým dizajnérom žijúcim v Sao Paule v Brazílii. Má 44 rokov a má zázemie v reklame. Štýly pre tričká, časopisy, balenie, ako aj mnoho ďalších produktov. Jeho zameranie je zamerané na formovanie dizajnov postáv, komiksu, ako aj módneho štýlu, ako aj on, ako má tiež značku – oblečenie Westwood. Je uvedený v Behance (medzi mnohými ďalšími) a má niekoľko úžasných účtov Deviantart a Flickr s jeho portfóliom.
Všetci sme vyrobení z Populivox Populias Starsvox Populivox, pokiaľ ide o tvar, priťahuje farby a jemnú prácu, úplne vhodnú pre tričká, zatiaľ čo materiál zvládne, aby poskytoval narodenie zábavných, výrazných a pútavých postáv.
Rocks Starslets Rockthe Pravda, že začal komiksom, je dôkazom toho, čo ho najviac vedie. To ho skutočne formovalo na skutočného dizajnéra a externalizuje vo vnútri humorózneho človeka. Jeho radou, ako aj prichádzajúcimi ilustrátormi, je rozhliadnuť sa a objavovať motiváciu vo všetkých vašich strašidlách. Nikdy nechápeš, kedy, rovnako ako presne to, ako ťa to môže zasiahnuť.
L’Enfant Herribleel Gran Magoearth Atacksvulcanickscourse z Warewolfconstruction a zlá povesť

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *