Tetovanie nôh a rozhovory

Jan 27, 2023 Clothing Accessories

Tento príspevok bol naposledy aktualizovaný v septembri 2022.
AKTUALIZÁCIA: Stále si myslíme, že je to skutočne zaujímavá diskusia o tetovaní a rozhovoroch, ale možno budete chcieť pozrieť našu najnovšiu diskusiu o tetovaní na pracovisku.
Mali by ste pokryť tetovanie na pohovor? Čo ak je to na mieste, na ktoré je ťažké pokryť – mali by ste ísť na ďalšiu míľu len na pohovor? Čitateľka zázraky o jej tetovaní na nohách:
Som 2L na stredozápadnej právnickej fakulte a prechádzam procesom rozhovoru na budúce leto. Chcel by som si postaviť svoj profesionálny šatník, ale topánky ma vždy púšťa. Mám tetovanie cez vrchnú časť nohy; Citát v čiernom atramente. Chcel by som to zakryť na rozhovoroch a iných konzervatívnych profesionálnych udalostiach, ale stále vyzerajú ženské, profesionálne a sezónne.
Kompromis, s ktorým som prišiel, je buď nosenie nohavičiek s čiernymi koženými topánkami alebo sukňový oblek s čiernymi pančuchami a čerpadlami. Každá možnosť je na leto príliš horúca a bráni mi nosiť iné farby.
Máte nejaké pokyny pre roztomilé profesionálne topánky, ktoré by mi pokryli atrament a umožnili mi odľahčiť môj šatník?
Skvelá otázka, čitateľ A! Práve som sa rozprával s reportérom o tom, že vyzerám profesionála s tetovaním, a som prekvapený, že sme ich nezaoberali, pretože pred niekoľkými rokmi sa naša rozhovory s tetovacími rukávmi. Vo všeobecnosti súhlasím s mojou starou radou, ktorá je v tom, že by ste sa mali predovšetkým vyhnúť viditeľným tetovaniu a b) udržiavať svoje tetovanie pokryté pre rozhovory, veľké/prvé stretnutia, súdne vystúpenia a ďalšie.

Tu je však vec: tetovanie chodidla je trochu ťažké ľahko zakryť. Pri pohovoroch je potrebné mať na pamäti, že veľmi konzervatívna práca môže vyžadovať, aby ste tetovanie udržiavali prakticky po celú dobu – preto zvážte začiatok, ako naznačujete, že budete pokračovať.
To tým myslím: ak ste v poriadku, keď urobíte kroky nižšie, ale príležitostné dni (potom, čo ste samozrejme spoznali svoju kanceláriu), potom skvelé. Ale ak to všetko znie ako veľa práce a plánujete nosiť pravidelné čerpadlá alebo baletné byty 90% času, možno budete chcieť zvážiť, že tetovanie vystavuje počas časti rozhovoru (napríklad druhé kolo rozhovorov ), pretože to vylúči veľa problémov s vašou budúcou kanceláriou na začiatku.
To znamená, že tu je niekoľko služieb na pokrytie tetovania, ktoré pre vás môžu fungovať, ak chcete nosiť najkonzervatívnejší a najbezpečnejší výber oblečenia na pohovor-sukňový oblek, nahé pančucháče a pohodlné čerpadlá alebo byty:
Aktualizovaná možnosť: Ak je to čokoľvek vhodné sezónne, noste topánky!
Ak sa vám nepohodlí v topánkach alebo je to leto, vyskúšajte Oxfords. Vlastne som napísal celý tento príspevok (a zasiahol publikovanie, yay!) A potom som si spomenul, duh, Oxfords. Myslím, že podpätok Oxford vyzerá skvele so sukňami (najmä sukňami A-line), s pančuchámi alebo sama osebe a majú odmenu za to, že sú zvyčajne celkom pohodlné. Ak vyzeráte dosť tvrdo, môžete získať nahé pre vás Oxfords! Toto je pravdepodobne najlepší kompromis, pretože a) sa dajú nosiť v letných mesiacoch celkom ľahko, b) stále „čítajú“ konzervatívny a c) nevyžadujú obrovské a pravidelné investície do času alebo energie. Myslím si, že úplne čierna kožená verzia by bola rovnako nositeľná-prakticky vinobranie, atmosféra 40. rokov, najmä s nižšou/hrubšou pätou.

Obväzy. V závislosti od veľkosti a umiestnenia tetovania je pásová pomoc ďalšou dobrou voľbou. Áno, vyzeráte, že máte na nohe band-aid, ale hej, ľudia sa zrania-nie je nič neprofesionálne alebo pochybné, pokiaľ ide o bandážku. Bonus: Band-Aid sa ľahko aplikuje, a hoci sa niekedy premiestňujú, nová band-pomoc prilepená na vašu pokožku (najmä pod pančuchami, ktoré by ste mali určite nosiť na pohovory) je trochu spoľahlivý.
Makeup. Existuje veľa možností pre make -up (pozri nižšie) a usmernenie na webe o tom, ako pokryť tetovanie, vrátane návrhov, ako napríklad, ako dlho nechať každú vrstvu nadácie, ako ich zmiešať so zvyškom pokožky a niektorých Skratky (napríklad použitie ceruzky na pery na začiatku na zrušenie tmy tetovania a pomocou fúkania sušiča so studenými zábermi, ktoré pomôžu produktom „nastaviť“ medzi vrstvami).
Odstránenie tetovania. Tetovanie hovoria veľa o vašej osobnosti (že máte jednu, čo máte, kde ste ho dostali, atď.) A, ako je uvedené vyššie, dúfam, že ste šťastní z tetovania a čokoľvek, čo symbolizuje. Ak však máte ľutovanie tetovania, určite sa môžete pozrieť na odstránenie tetovania alebo „redukciu tetovania“, čo zjavne robí ľahšími, takže je jednoduchšie zakryť. Dúfam, že čitatelia tu môžu zazvoniť so skúsenosťami s tým, čo možno očakávať pri odstraňovaní tetovania, pokiaľ ide o fyzické skúsenosti, cenu alebo výsledky.
MARY-Jane čerpadlá alebo čerpadlá T-SAP (alebo byty). V závislosti od veľkosti a umiestnenia vášho tetovania môžu alebo nemusia byť možné – a všimnite si, že môžu urobiť akékoľvek ďalšie pokusy o pokrytie tetovania (make -up, bandaid) rnull

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *