Ilustračný umelec – Katharine Asher

Aug 31, 2022 Clothing Accessories

Sme nadšení, že sme pochopili viac o našej minulosti, o tradícii nášho súčasného obrazu. „Ilustrácia“?
Dnes budeme hovoriť o Katharine Asherovej, ilustrátorovi na voľnej nohe 21. storočia, ako aj s dizajnérom. Zameriava sa na módu, ako aj na figuratívnu prácu, zlepšuje odtiene a detaily. Pretože väčšina jej štýlov replikuje tancujúce ženy, dôraz sa kladie na ich krásu pohybu. Má skutočne veľké oko na obnovenie pohybu a akcie počas svojich ilustrácií. Ako umelkyňa sa rada pozrie na to, ako si užíva tento okamih, keď vytvára obrázok, preto na ilustráciu. Vo svojom voľnom čase, Katharine vždy tancovala, takže preto sa s nami vybrala „hovoriť“ s výrobou návrhov, že návrhy ovládajú tanečné zručnosti. Na jej obrázku uvidíme rad žien tancujúcich salsu, jazzu a bude mať fantastický čas.
Katharineova kariéra sa začala promóciou na College of Art, ako aj v štýle v Torbay, potom ukončila Harrow College of Art so sídlom v Londýne svoj titul výtvarného umenia v Uwe Bristole so špecializáciou na sochárstvo. Nevyžaduje sa, že je mimoriadne ambicióznym ilustrátorom s fantastickými vyhliadkami týkajúcimi sa budúcnosti.
Zistil som, že o jej fascinujúcich ilustráciách z www.illustrationweb.com, kde má veľké portfólio, môžete s nimi vyhľadať a vybrať si ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Predtým, ako som sa dokonca pozrel na ilustrácie, som išiel do klasifikácie posudkov, ako som bol ohromený nádhernými slovami, ktoré boli uvedené o jej talente.

Môžem len tvrdiť, že sa jej podarilo podať príťažlivosť a eleganciu počas svojich ilustrácií, čo inšpirovalo veľké množstvo ľudí, aby si kúpili umelecké diela, ako aj módu. Aj keď má celé portfólio vyrobené z jemných, odstraňte čiary a odtiene, keď ilustruje prírodu, využívanie čistoty je oveľa rezervovanejšie a sústredené na záujmy detailov. Nechám vás vidieť pár z jej práce ako ilustrátorka. Dovoľte mi pochopiť, čomu veríte, môžete sa s ňou zvoliť, aby ste sa s ňou dostali do kontaktu.

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *