Videohry tematické škaredé svetre + kupónový kód Star Wars

Aug 11, 2022 Clothing Accessories

Jedna vec, ktorú sa mi naozaj páči, o Vianoce, pokiaľ ide o oblečenie, sú škaredé svetre. Ako sa stalo, že zlé pletenie babičky sa stalo tak populárnym, najmä medzi mladšou generáciou, je mimo mňa. Tieto vzory sú vytlačené v decembri v najchladnejších mestách po celom svete na tričkách, a to je bežné. Je to dobrý druh škaredého, taký, ktorý sa na fotografiách z rodinnej dovolenky tak dobre ukáže, a z ktorej sa nemôžete odvrátiť.
Vzhľadom na fascináciu ľudí pletenými vzormi a videohrami vytvorili dobrí ľudia v spoločnosti DesignbyHumans špeciálnu zbierku takýchto retro svetrov pre hlupáka v rodine, vďaka ktorej bude babička žiarliť.
Matthew Heald A.K.A. Retroreview je britský umelec, člen na webe od roku 2014, so záľubou pre videohry v starej škole a ďalšie odkazy na popkultúru. Jeho obchod drží viac ako 20 škaredých svetrových výtlačkov, ktoré môžete dostať na tričká, ale aj na posádky a mikiny na chladnejšie sviatky.

Ak sa vám to nedostane, potom je tu ďalší nápad na darček iba z toho istého DesignByhumans, pre nadšencov Star Wars: Použite kód Pewpew na všetkých oficiálne licencovaných odevoch Star Wars na získanie tričiek za 20 dolárov +bezplatnú dopravu. Kód sa bude vzťahovať iba na tričká a môžete získať iba maximum 3 tričká. A napriek tomu, Star Wars fandom nepozná žiadne hranice, takže tomuto chápem, že je to veľmi dobrý obchod, pre vysoko kvalitné tričká.

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *