Spoločnosť Wandering Line Apparel Company

Sep 14, 2022 Uncategorized

Dnes vám predstavím veľmi talentovanú osobu, ktorá inšpiruje vašu kreativitu a odhodlanie, ak uvažujete o prejdení do nezávislého odevného podnikania. Oblečenie, ktoré vás povzbudzujem, aby ste sa pozreli, je Wandering Line, odevná spoločnosť venovaná fanúšikom dizajnu postavy.
Zakladateľ Emory Cullen absolvoval v roku 2006 na Savannah College of Art Design a praktizoval ako umelec a dizajnér. V súčasnosti žije v Atlante v Gruzínsku, kde slobodne vyjadruje svoju príbuznosť k podivným postavám a animovaným postavám vo forme tejto odevnej línie. Od hybridu Ghost Ghost po ilustrovaného chlapa s vintage fúzy riadidiel – sú to všetky jeho výtvory. Emory používa symetrické tvary a čiary na vytvorenie ikon založených na ilúzii.
Krvné dojčenie Wavesverything prechádza procesom skicovania, ktorý sa ukáže, že nie je len normálnym štádiom navrhovania, ale aj tým najviac upokojujúcou vecou pre Emory. Putovanie a tok myšlienok jednotlivca sú vlastne založené na tejto línii. Je celkom zrejmé, koľko zábavy má a aký je originálny so svojimi výtvormi, pretože sú veľmi originálne, s konzistentným štýlom.
Jeho vlastnými slovami:
„Za normálnych okolností nezačínam náčrt, keď viem, že je to výsledok. Moje ciele pri skicovaní sú vytvorenie jednoducho neskutočných ikonických návrhov.
Napájanie mojich návrhov trvá večne, ale milujem to! To ma núti spomaliť a sústrediť sa na moju starostlivú prácu v línii … meditácia druhov. “
Cieľom putovanej línie Logodeep Glowenlightenmentwandering Line je urobiť z oblečenia zábavu a jedinečný využitím jednoducho neskutočných kultových návrhov. Zámerom nie je len predávať kvalitné výrobky, ale čo je dôležitejšie, neustále vyrábať nové vzory v štýle, ktorý iba putujúci línia vie, ako vytvárať. A práve som miloval posledný riadok:
“Nesracujeme sa predávať všetkým, ale namiesto toho tým, ktorí sa s nami putujú so záujmom.”
Nehľadajte svoju verejnú zúfalo, v túžbe predať viac, ale namiesto toho – nech sa k vám prichádzajú a stotožňujú sa s vaším štýlom.
Vintage rukoväť Barsvintage rukoväť Barssteel Wingsretro Illusionspretty Birdspeaking of Suning, tu je niekoľko detailov produktu, ktoré by ste mali zvážiť: línia používa odevy na vyššej úrovni – prémiové košele posádky CVC (60% bavlna 40% polyester). Všetky košele sú 23,00 dolárov, s výnimkou košeľa s logom, čo je 18,00 dolárov, a pravidelne ponúkajú 15-20% zľavy, takže zostaňte v kontakte na Facebooku a na Twitteri pre exkluzívne! Fanúšikovia Pinterest to tu môžu nájsť tu a behanciskí štamgasti ich môžu sledovať tu. Palec pre veľmi profesionálny projekt s vysoko kvalitnými návrhmi, za cenu priaznivú pre rozpočet!
Ručne šitá značka

0/5 (0 recenzií)

btz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *